Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális hogyan lettél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális hogyan lettél, valakinek hasonló története van?

Figyelt kérdés

Egy igen szégyenletes, de szomorú történetem van amit itt megpróbálok pár sorban leírni.


26 éves srác vagyok aki heteronak vallja magát de az életem nem ezt bizonyítja.


Én már egész kis gyerek korom óta vágyom a szexet (kb. 11). 17 évesen voltam elsőnek prostinál de felsültem. 19 évesen voltam a legtöbbnél amikor 450.000 körüli összeget adtam ki. Egytől - egyig felsültem mindnél.

A szexuális éhségem a háttérben és ingadozóan de nőtt. Napi maszturbálással nyugtattam le magam. Amikor 4 napig nem masztizom, az 5. Napon 3x kicsapom. Egyre inkább éreztem, hogy minden orgazmusom kielégületlen, de mégis csinálom mert szeretném érezni.


Amikor úgy éreztem, hogy teljes fölösleges pénzt kiadni prostikra ha úgysem megy, megpróbáltam pasikkal akik viszont ingyen is sorban állnak a dugatásért.


Szavamra mondom egy nőies csupasz segglyuk annyira szexi izgató tud lenni, hogy felrobban a farkam...... Viszont ha ott vagyok helyzetben EZ NEM MŰKÖDIK. se nőt, se pasit nem tudok megdugni pedig nagyon vágyom rá.

Észrevettem, hogy már az is izgató számomra, hogy farka van a pasinak. (nem izgatóbb a nőnél, de izgatónak tartom a szép eres falloszt.)


Kipróbáltam a passzív szerepet mondván hátha élvezni fogom ha már dugni nem tudok.

3 pasi dugott meg.

Mindháromnál végig szenvedtem azt a 10-15 percet amíg elélvezett. Az egyetlen dolog ami tényleg jól esett benne, hogy mindhárom azt állította, hogy az én lyukam valamiért különösen szűk, finom, forró mely ilyenek. Láttam rajtuk mennyire élvezik.


Soha nem tudnék smárolni egy pasival de már megdugnám Őket ha tudnám.


Szerelmes soha nem tudnék lenni pasiba, náluk kicseszett önző a gondolkodásom mert csak az motivál, hogy nekik is van egy lyukuk ami jó lehet ha tudnám használni.



Nem akartam biszex lenni. Nem akarok biszex lenni de azt hiszem az vagyok és ezt rossz tudomásul venni, de én így lettem az.


Mi a ti történetetek?



2023. szept. 14. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha se nővel,se férfivel nem élvezed és képtelen is vagy rá,akkor aszex lehetsz.

Kínlódtál a pasikkal,nem volt jó,szenvedés.Nőkkel sem működik semmi.Fejben,képzeletben igen,de nem tudod megvalósítani.

Egyre vigyázz, muszájból ne csináld férfiakkal,később a lelkednek ez rossz lesz !

2023. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Mentálisan beteg vagy.
2023. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Próbáld ki a szopást vagy a szopatást. 17 évesen lettem biszex.Rajta kaptam

egy kollégám,hogy szopta magát.Lényeg,hogy meg zsaroltam,ha végig csinálja

előttem nem köpöm be.Megtette.A következő menetben már egy hatalmas farok

volt a számba.Szóval oda-vissza.Utána kérte,hogy dugjam meg.Megtettem.Ez

csak nagy vonalakban.Az egész sztori izgalmasabb.

Ha te is kipróbálnád,más lenne.

2023. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteg mentálisan, de legalbbis valamiféle traumatizáltság, vagy kisebbrendűségi érzés, valamilyen lelki nyom lehet a háttérben, hogy lankad, ha már ott az alkalom, miközben a vágya megvan.


Egyébként ugyanazt akartam írni, mint amivel az előző kezdte:


ha szopnak téged, kérdező, akkor is lankadsz? Szopott már le téged valaki?

2023. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el pszichológushoz.
2023. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sandrisbp ***** válasza:

Szerintem is próbáld ki a szopás/szopatást először pasival, és vegyél be előtte egy viagrát vagy kamagrát a biztonság kedvéért. Ha azzal együtt is erekciós problémád lesz, akkor tényleg irány egy szexuálpszichológus.

Ha viszont így megy a dolog, egyik alkalommal kényszer nélkül dugd oda az álló farkad a partnered fenekéhez, és kérdezz rá, nem akarja-e kipróbálni. Mondd meg neki, még sose csináltad, és nem is tudod, hogy menne-e, de érdekelne, milyen lehet ... és lehet, hogy szerencséd lesz :).

2023. szept. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem az eddigi válaszolókat. Egyik emberrel se volt kapcsolatban az illető, rengeteg embernek nem megy ilyesmi ha nincsenek érzelmek. Viszont ha ennyit próbálkozott érzelemmentesen lehet, hogy már érzelmekkel is nehezen menne. Nem ártana egy pszichológus aki megfejti a dolgokat. De lehet akár egy trauma is.
2023. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan hetero vagyok, de azt tudom tanácsolni, h ne állj meg egy alkalomnál. Gyakori,h elsőre nem megy. Utána azt gondolod, h mi lesz ha legközelebb se fog működni. És ettől nem is fog. Keress egy partnert akivel többször is együtt tudsz lenni. A 2.-3. alkalom után oldódni fog a gátlás és menni fog mint a karikacsapás. Ha elsőre nem megy rendesen, ne keseredj el hanem folytasd kézzel v szájjal.

Mivel egyéb helyzetben müködik, a probléma a fejedben van.

2023. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!