Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 50 feletti férfiak, akik most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 feletti férfiak, akik most kezdenek vágyódni a saját nemük iránt. Mi izgat leginkább benneteket (kölcsönösség, alárendelt, domináns szerep, többes) és milyen korosztályú partnert kerestek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Kipróbálni, hogy milyen megszopatva lenni. Megtudni, hogy mit él át a nő, amikor bekapja, dolgozik rajta, lüktet, elmegy. Milyen amikor erélyesen rám parancsol, fogja a fejem, ráhúzza, pofon, ...
2023. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
A francokat kezdtél vénségedre vonzódni a farok iránt. Mindig biszex voltál ne hazudj!
2023. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

#1

Pár éve engem is izgatott, milyen lehet, ha a számban van, lüktet, egyre keményebb lesz, majd a végén friss anyaggal tölti meg a szám, amit aztán lenyelek. A csajok mindig tömören válaszoltak a kérdésre, hogy milyen. Jó, finom, isteni, és hasonló egyszavas válaszokat kaptam. A kíváncsiságom annyira nem hagyott nyugodni, hogy kipróbáltam, hogy milyen. Életem legcsodálatosabb élménye volt. Azóta is, ha lehetőség van rá, szívesen a számba veszem, és szopomki az utolsó cseppet is.

2023. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi idősen normális, igènyes nő már nem akad, ìgy maradnak az öreg kukik.
2023. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es! Szerintem az hogy látens módon benne rejlik valakiben még nem jelent semmit. Amikor komolyan érdekel valakit a gondolat, meg is tapasztalja és élvezetet nyújt számára onnan rögzül a szexuális irányultsága.
2023. aug. 26. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Aha jól van... 🤣
2023. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem egészen ez a korosztály vagyok, hanem negyvenes, és negyvenesként voltam először férfival. Habár huszonévesen is tudatosodott bennem, hogy biszex vagyok. Nagyjából az a vágy vezérelt és vezérel, mint amiről az egyes ír. Főleg huszonévesekkel csinálnám, de kb 45-ig bárki oké. Én vékony vagyok, fiatalos.


Annyi változott, hogy apránként az uni irányba tolódtam, tehát uni/passzív már a vágyam, nem full passzív. Máig imádok faszt szopni, de csak akkor, ha szimpatikus a pasas.

2023. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Engem a sportos szőrtelenebb test izgat, és ezzel mindenféle hétköznapi helyzetek, szex nélkül.

Minden, amit elvileg nem szabad hetero férfiak között, de még nem meleg szex.

Tehát hiányos öltözetben lenni, beszélgetni, érintés, testrészek mérése, worship stb.

2023. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Van, aki hasonló?
2023. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a fiatalabb, negyvenes korosztályból kíváncsi bi férfi vagyok. Nem tagadom, engem már tinédzserkoromtól kezdve vonzott pár fiú, férfi, de kezdeményezni sohasem mertem és azóta sem. #3 jól leírta amire én is vágyom egy férfival kapcsolatban. Kölcsönösen. Kor nem igazán érdekel, míg egy férfi igényes és ad magára. Utcán megtetsző férfiak sem tudom hány évesek.
2023. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!