Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én "csak" heteró vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én "csak" heteró vagyok, azért nem kellettem neki? (?)

Figyelt kérdés
Heteró lány vagyok, (27éves) nincs bennem semmilyen homofóbia, semmilyen előítélet, és összejöttem egy biszex férfival. 8 hónapot voltunk együtt. Ő már az elején megmondta hogy biszex. Mondtam jó, engem nem zavar, viszont én kizárólag heteró vagyok, és monogám. Azt mondta nincs ezzel semmi gond. Kérdeztem, hogy miben nyilvánul meg a biszexualitása? Azt mondta, egyszer már orálozott férfit. Kérdeztem tervezi-e ezt valamikor? Azt mondta nem, nem létszükséglet. Ahogy telt az idő, a szexben furcsa lett. Elutasító. Kérdeztem az okát. Sok a munka stb. Elhittem mert nem vagyok se gyanakvó se féltékeny típus. Aztán feltűnt hogy az egyik férfi barátját aki meleg, mindig lájkolja. Majd az is, hogy mellette még 2 nőt is mindig belájkolni, engem meg alig-alig. Egyre jobban megváltozott, vitákat provokált, és mindent rám fordított vissza, besértődött és napokra hanyagolt. Aztán rákérdeztem szakítani akar-e? Mondta igen, és hogy mellettem azzal a 2 nővel és a meleg haverjával is szexelt. Volt hogy mindannyian együtt, volt hogy külön. Egyedül én vagyok heteró, a többi mind biszex, vagy meleg. Swingerezni is jártak, és azt mondta, neki én igazán sosem kellettem mert heteró vagyok, de kedves lánynak tartott, és emiatt kezdett velem kapcsolatot, meg a társadalmi dolgok miatt. Megfordult velem a világ. Sosem gondoltam volna hogy egy biszexnek az a gondja, hogy heteró vagyok. Ellenkezőjét hallottam, hogy a heteró nők nem akarnak biszexet, de fordítva sosem gondoltam volna. Teljesen kihasználva, és megalázva érzem magam. Ugye nem minden biszex férfi ilyen?
2023. aug. 10. 18:01
1 2
 11/17 Noren1989 ***** válasza:
82%
Aham...
2023. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Aham igen! Teljesen padlón vagyok. Olyan szinten megalázva érzem magam, és kihasználva/felhasználva, hogy jelenleg nem tudom hogyan tudok ebből kijönni, de nagyon magam alatt vagyok. Senkinek sem kívánom ezt a megaláztatást.
2023. aug. 11. 22:05
 13/17 Noren1989 ***** válasza:
80%

Nem így értettem, Babócza.


Nem kell minden kamunkak bedőlni...

2023. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked jobb azt hinni, hogy azért csalt meg, mert hetero vagy, mint belátni, hogy azért csalt meg, mert egy monogámiára képtelen biszex akinek nem elég a punci, hát lelked rajta.
2023. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta! Nem én hiszem ezt!!!!
2023. aug. 12. 12:58
 16/17 Noren1989 ***** válasza:
76%
Nincs több kérdésem, Bírónő!
2023. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%

És mint tudjuk, férfi még nem hazudott soha a történelem folyamán. Főleg a csalfa fajta nem, ugyebár.

Nem te vagy véletlenül az, aki legutóbb csúfosan belebukott a biszex férfiakat ócsároló posztjába? Csak mert akkor szólok, ez sem halad éppen jobban 🤣

2023. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!