Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak, akik csak enyhén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik csak enyhén vonzódtok a saját nemetek felé, és még igazán ez nem valósult meg, mire vágytok velük?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom, hogy a valódi szexre NEM vágyók válaszoljanak csak.
2023. máj. 7. 16:57
A kérdező szavazást indított:
formás férfitest látványa izgat fel
izmos férfitest érintése, simogatása a legizgatóbb számomra
nemi szerv látványa, érintése, izgatása.
Az izgat, ha az én testem izgat fel egy másik férfit, szeretek előttük meztelenkedni
Közös maszti izgat
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az, hogy kiverje nekem. Közös meztelenség stb.
2023. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Közös maszti és kölcsönös orál. :)
2023. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Cumiztatni szeretek férfiakat, és csak nőket dugok.

50f

2023. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Negyediket kivéve mind 😅
2023. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Közös maszti 25f
2023. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A közös maszti és a más pasik előtti meztelenkedés. Még egyiket sem próbáltam, de nyitott lennék rájuk :)

29/F

2023. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok, alapvetően lányok, nők érdekelnek, fiúkkal a szex és a csók kizárt.

De mindig érdekelt a homoszexualitás és a homoerotika mint olyan, és fiatalabb fiúkat gyakran vonzónak találok. Csak nem érzem azt, hogy szexre vágynék, de szívesen benyúlnék a pólója alá, feküdnék vele egy ágyban félmeztelenül egymás felsőtestét és combját simogatva, együtt zuhanyozni, bekenni egymást tusfürdővel, megmosni a másik haját.

Vagy táncolni vele meztelenül. Sőt, akár (de ez a max) egy termálfürdőben a víz alatt fogdosni egymás fenekét.

Ezek tök izgalmas dolgok és gyakran előjönnek a fantáziáimban, viszont nem tudom, hogy ha kipróbálnám, akkor milyen érzés lenne.

42/F

2023. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a szájába szeretnék élvezni egy fiatalabb pasinak.

50f

2023. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na ilyet könnyen fogsz találni
2023. máj. 11. 20:36
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés, hogy ki mit tekint valódi szexnek, de én pl. az anális dolgokat nem szeretem. Viszont egy közös masztit nekem az megkoronázna, ha szájjal fejezhetném be, főleg akkor, ha velem egykorú vagy kicsit fiatalabb partnerről van szó.
2023. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!