Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nős pasik ti hogyan és mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomiii2 kérdése:

Nős pasik ti hogyan és mikor (kor) jöttetek rá,hogy a saját nemetekhez (is)vonzódtok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10-11 évesen, nagyon bejött az általános iskolás osztályom "rosszfiúja" :D Kíváncsi voltam rá meztelenül, de sosem láttam, aztán át is iratták másik iskolába.
2022. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat, félreolvastam a kérdést, "nők, pasik"at olvastam. Nem vagyok nős. 1-es voltam.
2022. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt nehéz egy adott időponthoz kötni. Nálam elég hosszú folyamat volt
2022. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
baráti házaspárral három napot szállodában töltöttünk és volt a szolgáltatásban masszázs is. A masszőr valahogy úgy maszírozott hogy nemcsak merevedésem lett de foltot is hagytam a lepedőn. Nagyon szégyeltem de bevallom nagyon kellemes érzés is társult hozzá. Talán itt kezdődött.
2022. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Kb 9éve feleségemmel, a barátnőjével és annak férjével négyeseztünk. Az tiszta volt, hogy a srác biszex. Megkért, hogy had szopjon engem ő is, mint a csajok. A csajok unszolására belementem, majd abba is, hogy én is szopjam az ő farkát. Aztán már a sráccal egymást is dugjuk, szopatjuk a mai napig is, a lányokkal együtt. Kb 34-35 voltam akkor.
2022. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5 Ez nagyon izgalmas történet.szerintem sok férfi bele menne ilyen erotikus játékba.
2022. jún. 16. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2 eve egy haverommal együt fürödtünk strandolas utan a zuhanyzoban,

mindkettönknek kint volt a baratnöje. mi meg mar nem birtunk magunkal mert nagyon kanosak voltunk.

2022. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Haverom 30.szülinapi bulija volt és mondta aludjak náluk ,ill maradjak másnap is ott.

Hajnalba letusoltam ,csináltam magamnak egy kávét és csodáltam a teraszról a panorámát ,a Balatont,megfeledkezve magamról, hanem otthon vagyok és így pucéran....

Pár perc múlva jött a cimborám is álló carkával, és itt kezdődött a felismerés!

A látványtól én is kemény lettem ,és aznaptól biszex

2022. jún. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Már elvált voltam, amikor egy fiatalabb munkatársam egy adódó szituban hirtelen megcsókolt.Előtte is tetszett a srác, de magamtól nem mertem volna megtenni.

Ő nős volt, én elvált,és egymásra találtunk.Soha nő olyan élményeket nem adott nekem soha,mint ő.

Ugyan már vége lett a haverságnak, de nő többet nem játszik szerepet az életemben - semmilyen formában.

2022. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!