Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol vagy hogyan lehet könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagy hogyan lehet könnyen kiélni az ember szexuális kíváncsiságát?

Figyelt kérdés
Bi vágyaim egy ideje erősödtek és gondoltam próbálok találni rá egy fiút. Azonban ahogy olvasom minden társkeresőt offolnátok mert tele kamusokkal. De akkor hol érdemes ha csak kipróbálni akarom?
2023. ápr. 28. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn.


Számomra nem releváns az itt válaszolók véleménye, ne aszerind éld már az életed, hogy gyakorin mit írnak.

2023. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Találsz a társkeresőn, alkalmi kalandra meg pláne (pont hogy a 99% csak azt akar). A kamusszűrésnek is megvannak a módjai. Roppant egyszerű a recept: amíg telefonon nem beszéltél a másik féllel addig át se szervezd a napod a találkozóra.
2023. ápr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefon sem garancia,sőt az élő tali sem.

Nekem volt,aki írt, telefonált aztán élőben szó szerint sírva fakadt,hogy mégsem mer belemenni....Pedig volt idő,volt hely,minden volt.

2023. ápr. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az eropolisz,siker történet,ha őszintén le írod mire vágysz és

jó imáge képet,képeket raksz fell,szép farkinca,popó,tuti a siker

2023. ápr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem innen is sikerült 2 sráccal, de csak könnyedebb dolgok voltak, egymásnak vertük, stb.
2023. ápr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az eropoliszon egyből kéne vmi SMS-t fizetni. Nem? Na most ha így van ki az aki ott regel? Mármint érted? Ingyen is van. De kösz a tippet.
2023. ápr. 28. 10:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is kezdő vagyok még. Konkrétan pár napja szingli és most úgy vagyok vele itt az alkalom hogy majd sráccal kipróbáljam. De nem akarok elkapni semmit.
2023. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es És átadni ? Itt a nagy lehetőség, kankó, ghonorrea, nyüvesség, férgesség, tetü, bolha, gomba, hiv ? Egyik sincs még meg ?
2023. ápr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as Egyszer azért mondtam le randit, mert hát a szagok miatt, ami a partner felől jött.. No és szemmel is látszott, ritkásan tisztálkodik..
2023. ápr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Steve31 ***** válasza:
Èn is kivàncsi lenèk milyen èrzes egy fiatal vèkony sràcal oràlozni...
2023. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!