Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért vonz ez? Ez valami fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonz ez? Ez valami fétis?

Figyelt kérdés

Ha szingli lennék, (hetero kapcsolatban élek) nagyon élvezném ha egy igazi nő ledominálna. Egy olyan leszbikus nő, aki nálam idősebb és mindenképp domináns típus.


Az is tetszene ha nekem kellene utasítás alapján őt kényeztetni, vagy csak vezetne, mit hogy kell csinálni.



2023. márc. 18. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Leszbikus NEM csinál egy férfivel szexuálisan semmit sem. De látom nagyon nem vagy tisztában a leszbikusság fogalmával.
2023. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Meg a nőd most nem igazi nő?
2023. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, köszönöm a válaszokat. :)
2023. márc. 19. 10:03
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Tehát biszexuális vagy, aki egy leszbikus dominára vágyik? Édes Istenem! Megerett a világ a pusztulásra!
2023. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4. Nem értem miért kell köteledni, amikor csak kíváncsi vagyok. Ráadásul fantázia. Mint írtam, szeretem a párom és nem csalnám meg.



Ezért miért is érett meg a világ a pusztulásra? Semmi beteg nincs ebben. Bár nem pont dominára gondoltam, csak nálam legyen dominánsabb, ami nem nehéz.. :)

2023. márc. 19. 10:07
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerinted erdekel valakit a fantáziád? Kenyszert érzel arra, hogy ezt idegenekkel oszd meg a párodon kívül? Mentálisan beteg vagy ha idegenekkel osztod meg a fantaziád. A lőteri kutyát sem érdekli.
2023. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6. Úgy tudtam azért van ez a fórum, hogy kérhet az ember tanácsot. :)
2023. márc. 19. 10:23
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Miben kertél tanácsot? Megosztottad a fantáziád random idegenekkel. Tehat miben kell tanács???
2023. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8. Mint írtam, kérdésként. Ez lehet amolyan fétis? Bár arra gondolok, mivel szeretem ha a párom irányít, így igen.


Egyébként nem 0-24 érdekel a téma, néha-néha elgondolkodom rajta és ennyi.

2023. márc. 19. 11:05
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Buta vagy kérdező! Mi van ha fetis és mi van ha nem? Szoval ritka buta vagy!
2023. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!