Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől biszex vagyok, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől biszex vagyok, vagy inkább csak valami fétis?

Figyelt kérdés
Először is a férfiak egyáltalán nem érdekelnek, viszont a pénisz látványa nagyon tetszik, izgatónak tartom. Egyedül az orális szex amiben benne is lennék. 22F
2023. jan. 24. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen biszex vagy.


Egy heteró férfit nem izgatja a hímtag, semmilyen formában.

2023. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. A férfi nem érdekel,viszont a nemi szerve nagyon izgat. Én binek vallom magam.
2023. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok ezzel én is.

Biszexek vagyunk,ez nem vitás.

Nem mindenki vágyik szexre, olyan is van akit csak a kézimunka izgat.

Vannak különbséget, de attól még ugyanúgy -(minimum)- biszex aki a saját nemével élvezkedik.

2023. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Detto.

Engem is csak a farok izgat.Nálam csak orál jön szóba ezért nehéz partnert találni

2023. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok, nem izgatna fel egy farok semmiképp. Sztem bi vagy, de nincs ezzel baj. Próbálj vkinél szerencsét, aki tudomasod szerint benne lenne, es ha tetszik, izgat és jól esik, meglett a válasz a kérdésedre.
2023. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Heteroromantikus biszex lehetsz.

Kapcsolat szempontjából hetero, szexben bi.

2023. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!