Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elképzelhető, hogy sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy sokkal több biszexuális ember van van a világon, csak nem meri felvállalni a társadalmi megfelelés miatt, illetve bebeszéli magának, hogy ő heteró, mert nem akar szembe nézni önmagával?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 08:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, sokkal több biszexuális ember van a világon.
Több van, de nem sokkal.
Nincs több, mint amennyit ma látunk.
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Határozottan egyetértek!

Ha elfogadóbbak lennének az emberek, sokkal többen felvállalnák!

Saját tapasztalat és én is így vagyok ezzel.

2023. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Biztos van ilyen is eleg sok, de en a fejemet is rátennem hogy olyan aki csak azért mondja magát biszexnek mert az "menő".
2023. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sőt, az emberek 90%-ban ott van szerintem. Sokan nem hisznek a Kinsey skálában, pedig szerintem nagyon igaz: mindenkiben van egy biszex hajlam, de vannak különböző szintek.
2023. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem főleg a nők azok….

Elébe a lányok össze vissza smarolnak egymással kamaszként

Meg a női test olyan gyönyörű ahhoz nem lehet nem vonzódni

2023. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek a kérdezővel, a 4-essel meg különösen.
2023. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4


Igen, általában a nőkről gondolnák ezt.

Valóban azonban a tudomány szerint a férifiak kétszer nagyobb eséllyel lesznek homoszexuálisak.

Ha azt gondoljik, hogy sok egymással smároló kamaszlány van, akkor feltehetően kétszer annyi egymással smároló kamasz fiú, csak nem vállalják fel...

2023. márc. 4. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen egyetértek. Egyre több fiú ismerősömről derül ki, hogy biszex. Van aki csaj mellett hetente pasihoz is jár.
2023. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

#7 Én is hetero vagyok, de mostanában egyreb kíváncsibb vagyok arra, hogy milyen lehet egy hozzám hasonló fullos sráccal.

Aztán lehet maradnék ugyanolyan hetero, mint most, de az is lehet, hogy "bővülne a szexuális repertoárom"... LOL

2023. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Felfujhatogyerek ***** válasza:
71%
Van egy ilyen egyszeru elképzelésem: Miért kellene megfosztania bárkinek is magát a sexuális élvezettol. A sex egy élvezet és az hogy kivel csinálják az teljesen mindegy amíg a résztvevok beleegyeznek. Ha szomjas vagyok vizet iszok de ha élvezni is akarom az ivást akkor már valamilyen ézesítésu italt iszok. Ugyan így vagyok a szex el, ha gyereket akarok novel csinálom ha csak élvezni akarom akkor azzal aki szintén hasonlóan gondolkodik.
2023. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
#9 igen... Sok igazság van abban amit leírtál...
2023. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!