Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem szőrtelen crossdresserként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szőrtelen crossdresserként lehet esélyem pasit találni?

Figyelt kérdés

Kezdő crossdresser fiú vagyok, imádok csajnak öltözni, de mivel hetero életét élek, így nem vagyok szőrtelen.

Persze ruha takar és nagyon formás popsim van, bármelyik pasi meglát képen egyből akarja, de félek találkozni, mert nem vagyok szőrtelen, arcom is borostás kicsit. Pedig kipróbálnám milyen pasival. Van olyan pasi akit ez nem zavar?

33/cd


2023. febr. 27. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kedves, a szőrösség nem életfogytiglani meghatározottság, hanem aktuális lustaság kérdése. Egyébként meg hol a fenében élsz, mikor a heterók jelentős hányada is huszon éve le van szőrtelenítve, túl van már ezen a világ. Néhány megkeseredett hatvanas 6uzizó kocsmatöltelék akadna már csak meg ezen. Bár feltételezem, strandot leszámítva ruhában mászkálsz, azt se tudom, ki szólna be neked miatta?

Ami meg a szőrösséget illeti, kétféle ember van: akinek az tetszik, meg aki undorodik tőle. Mindegy, milyen küllemet választasz, a fele társaságnak nem fogsz vele szóba jönni. Nem lehet egyszerre mindent. Nincs akkor se gond, ha olyannal akarsz kikezdeni, aki undorodik a szőrtől, csak akkor előtte teszel-veszel egy húsz percet otthon. Ez van. Tessék megkérdezni előre a jelöltet, mit szeret.

2023. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetero pasi is lehet full szőrtelen. Itt más van a kérdés mögött.
2023. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne
2023. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
Miért ne válnál meg a borostától???? Ha meg nincs partnered, akkor meg miért ne szőrtelenítenéd magad a legláthatóbb helyeken?? Szerintem tényleg sok múlik a szőrtelenítésen ilyen esetben...
2023. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!