Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk mivel szőrtelenítitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mivel szőrtelenítitek a lábatokat? Teljesen szőrtelen vagy csak csombod vagy vádlid? dm-ben kapható csukorgyantát fel kell melegíteni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki mivel...

Borotva, gyanta, epilátor, IPL, szőrtelenítő krém, stb.

Borotva: egyszerű, viszonylag olcsó, de elég rossz eredmény, fél nap után már szúr.

Szőrtelenítő krém: kb mint a borotva, kevésbé szúr, drága, kérdéses mennyire egészséges hosszú távon

Epilátor: tartós, rohadtul fáj, főleg ha sűrű. Rendszeres használat mellett mindig kevesebb szőrt szed ki, így kíméletesebb. Szőrbenövés gyakori. Gazdaságos.

Gyanta: szerintem nem fáj vészesen, teljesen kibírható, de magadnak nehéz, sérülést is okozhatsz. Tartós, szőrbenövés szintúgy lehet, de kevésbé mint epilátor esetén.

IPL: talán egyik legjobb amit próbáltam, de csak akkor ha tényleg meggondoltad, hogy szeretnéd. Én heteroként írok ide, így is megfontoltam. Drága, viszont egyszer kell egy nagyobb összeget költeni. Hatása viszont nem azonnali, nem mindenkinek jó (szőr és bőrszín függvénye)

2023. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
A csombom szőrös
2023. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hans Pötterman ***** válasza:
72%
Semmivel, párom ki is nyírna.
2023. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom,teljesen
2023. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Hogy nézne már ki, hogy itt van, ott nincs? Testszőrnyíróval. Nyáron 5-6 naponta, hosszúgatyás időben már nem vagyok olyan szorgalmas...
2023. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem
2023. jan. 18. 07:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint semmivel,így szőr borít mindenhol,azt viszont elképzelni sem tudom,hogy vki mondjuk csak a combjait csupaszítsa le!

Elég röhejes lehet tükörsima combokkal és szőrös lábszàrakkal

2023. jan. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. jan. 22. 08:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos testborotvával,a teljes lábam. Régebben csak rövidre trimmeltem,de már leszedem csupaszra. Nagyon durván szőrös és zavar,hogy ilyen,ezért csinálom
2023. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán hajnyíróval ahol nagyobb és kész bár nálam az a felállás,hogy barátnő nincs,mások véleménye meg pont nem érdekel szóval a lényeg,hogy engem sportolás meg munka közben ne zavarjon és kész
2023. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!