Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 19evesen nagyon szőrős a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19evesen nagyon szőrős a seggem mit lehetne vele csinálni mert eléggé zavaró? leborotválni nehéz és bonyodalmas neha viszket is igy szőrősen sexnél sem olyan jo akar fiuval akar lannyal

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, lezeres szőrtelenítés
2023. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Férfi vagy nő vagy?
2023. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
férfi vagyok
2023. febr. 12. 20:22
 4/9 sandrisbp ***** válasza:
71%
Bolond vagy. Ha a hátad szőrös, az lehet gáz. De egy szőrös mellkas, has és popsi egy srácnál az a fiúk iránt is érdeklődő pasik legalább felénél plusz pont szerintem 😀. Ne csinálj vele semmit.
2023. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Disznó perzselőt neki.
2023. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szexi a szőrös fenék, viszont borotválni tényleg nem a legjobb.
2023. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, tényleg csak a gyanta vagy a szőrtelenítő krém lehet megoldás, mert magadnak borotválni elég bonyolult lenne, ha egyáltalán sikerül. (Avagy ha segít valaki, akár úgy is el lehet tüntetni.)
2023. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A hangsúly azon van Te, miként éreznéd magad jobban, kellemesebbem vagy akár szexibbem! Nem mások véleménye a döntő. Írhatják hozzászólásban, nekem a csupasz, nekem a szőrös jön be... Ezek mind feleleges szavak.

Ha téged zavar, feszélyez, akkor megoldást kell találni a megfelelő szőrtelenítésre. Legcélszerűbb szakember segítségét kérni. Tisztában vagyok vele, 19 évesen nem könnyű segítséget kérni idegentől, főként ha férfi az illető és szépségápolási kérdésről van szó. Próbált úgy felfogni, ez olyan, akár egy hajvágás. Ahogy a fodrász, borbély látott már mindenféle hajat, szakállt, legyen az akár extrém korpás (ekcémás), úgy a kozmetikus is látott más mindenfélét, számukra ez munka, ott csak egy ügyfél vagy a sok közül. Cseppet sem ciki elmenni és szőrtelenítettni.

Keress a lakókörnyezetedben olyan kozmetikát, amely férfi szőrtelenítéssel is foglalkozik. Nem utolsó sorban, ha tartós szőrtelenítést választasz, akkor rentábilisabb kozmetikában végeztetni, mint otthonra vásárolni ilyen drága gépet (amit ráadásul, hátsó területen nehéz embernek önmagának alkalmazni)

Jómagam 50 éves vagyok, pár éve volt olyan időszakom, hogy szőrtelenítésre volt lelki igényem, akkor szakember, kozmetikushölgy nagyon profin oldotta meg. Mindenütt szűrös vagyok szinte, ő ebből képes volt szépen, arányosan, esztétikusan csökkenteni úgy, mintha csak kisség lennék szőrös. Majd elmúlt ezen igényem és újra a természetes plüssmackó kinézetemben élek. Hozzá kell tennem, randizás, ismerkedés tekintetében teljesen mindegy, hogy szőrös vagy csupasz a tested, nem az számít, hanem a stílusod!

2023. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

A 8-as válaszoló utolsó mondata nem felel meg a nagy magyar meleg valóságnak - de ezt ő is tudja,azt gondolom.

Lehet valaki stílusos, értelmes, udvarias, bármi- ha nem olyan a külseje, akkor annyi...

2023. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!