Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mikor normális szüzességet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor normális szüzességet elveszteni?

Figyelt kérdés
18 vagyok, lassan az összes barátomnak megvolt már, de nekem nem. Eddig nem nagyon érdekelt a dolog, de mostmár valahogy elkezdett. Nincs senkim jelenleg szóval nem tudom mikor lesz, de 18 évesen már normális nem?:) 18/l

2022. okt. 2. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Akkor kell elveszíteni, ha érzed, hogy készen állsz rá és azzal, akit szeretsz. Legalábbis szerintem.
2022. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1%
14-16
2022. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

A mi kultúránkban 18 év fölött már nyugodtan.

Keress társat, akivel szeretitek egymást, és utána mehet.

Szánj időt rá, és olyat keress, aki szintén ilyen.

2022. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzed hogy készen állsz, vágysz rá ÉS van olyan partner akit kívánsz, akiben meg tudnál bízni (az sem hátrány ha még szerelmesek is vagytok egymásba). Ez meg nem időhöz van kötve, hogy 16 vagy 21.
2022. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Amikor olyan emberrel talàlkozol aki megérdemel
2022. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet bàrmennyi idősen..jó azért matematikai törvények alapjàn 30 előtt illene bekövetkeznie de ha utàna sem gond
2022. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Amikor van rá lehetőséged. 18 éves vagy vágysz rá mert meg akarod tudni milyen érzés lehet ez. Én is ugyanabban a helyzetben vagyok mint te.

22/F

2022. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Bármikor, ahogy a haverjaid is. Jó, ha tudod, a haverjaid fele kamuzik, lévén kamaszok. A fele se vesztette még el a szüzességét. Többnyire azok vesztik el hamarabb, akik vagányabb típusok, extrovertáltabbak, és / vagy túlontúl jóképűek és alapból döglenek körülöttük a csajok (na nem a szagtól, hanem... a kémiájuktól).
2022. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában 15-17 év között elveszteni normális, de ha késel vele néhány évet, az sem baj!

Egyik kolléganőm kissé csúnyácska, Ő tavalyelőtt 31 évesen veszítette el, egy másik kolléganőm meg kissé duci, de átlagos arcú, viszont Ő meg annyira gátlásos, hogy Ő most 31 évesen nem csupán szűz még, de eleve közömbösen beszélni a témáról is kellemetlenül zavarba hozza!

2022. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 steven95 ***** válasza:
100%

Amikor úgy érzed már nem csak azért akarsz szexelni, mert már mindenki más csinálta, hanem amikor kifejezetten vágysz rá.


Onnan tudod - szerintem - hogy eljött a vízválasztó pillanat, amikor már nem azon agyalsz hogy szűz vagy és ez lenne a motiváltságod, hanem egyszerűen szeretnél valakit magad mellé, a pasikat lesed, mert már érzelmi és testi igényeid hajtanak - nem MÁS.


Én 21 éves voltam. 26F

2022. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!