Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg ennyire nehéz normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz normális bi/meleg pasit összeszedni, vagy csak én vagyok béna?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj:D 28 vagyok, jo magas, ferfias kiallasu es tok kozvetlen. Es en is mikor probalkozok vagy ghostolnak v lehetetlen szemelyes talalkozot szervezni. Fogalmam sincs miert 🤷‍♂️
2022. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben vagyok én is. 29 éves Hajdú Bihari srác vagyok, és 10 év alatt sem találtam normális diszkrét megbízható srácot egy barátság extrákkal haverságra... Pedig csúnya sem vagyok... :P
2022. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül, én sem találok sehol normális partnert, ráadasul vidéken vagyok, szóval nekem kb dupla olyan nehéz 🤷‍♂️

27/f/a

2022. szept. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki még fiatalabb, annak könnyebb partnert találni. De mi van, ha valaki, mint én 50s,és most szeretne egy állandó barátot szerezni? Engem még minden érdekelne, hasonlót keresek.Bpi.
2023. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valóban nehéz, főleg, ha vidéken, egy kis faluban élsz, mint én. Az esély alulról közelíti a nullát.
2023. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!