Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez most akkor bi? Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor bi? Volt már hasonlóban részetek? Nekem első alkalom volt.

Figyelt kérdés
Beszélgettem itt gyk-n egy fiúval, egész közvetlen és nyitot volt. Feljött a szex téma aztán valahogy a közös hoki. Sosem csináltam, de valamiért izgat a gondolat. És erről beszélgetve annyira felizgultunk mindketten hogy kivertük közben.
2022. aug. 8. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem bi, hiszen egy másik férfival való szexualitásra izgultál fel.
2022. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benned biszexuális kíváncsiság.

Előfordult már velem is, hogy sráccal dumáltam innen és kivertük utána kamerán keresztül. Igaz mivel vertem már haverokkal is, így nem volt újdonság.

Te dolgod meddig mész el a szexualitásban, engem például csak a hokizás izgat, semmi más sráccal. Mennyi idős vagy?

2022. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nekem irhatnal kérdezo szivesen beszelgetnek enis veled;)

18

2022. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen biszex vagy!

Élvezd,ha jól esik!

Eleinte én kellemetlenül éreztem magam miatta,de már elfogadtam és ha vsn rá lehetőségem élvezettel csinálom!

2022. aug. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Nem hallod.. hetero vagy... Mikor férfivel vered.

Eszed nincs?

2022. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!