Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok fiúk mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk mennyire vagytok szégyelösek nyilvános zuhanyzoban?

Figyelt kérdés
Munkahelyi uszodai edzőtermi zuhanyzókra gondolok.
2022. júl. 20. 12:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig szégyenlős voltam, aztán huszonévesen naturista táborban kötöttem ki, ahol minden korú és nemű ember gyakorta pucéran járt-kelt, és természetesen zuhanyzott, sőt, egymás előtt végeztük a kisdolgot és nagydolgot is, nők, férfiak, kislányok, kisfiúk.

Ott múlott el a testi szégyenlősségem, kb fél órán belül.

2022. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes, itt senki sem szégyellős.

Amúgy meg a legtöbben igen.

2022. júl. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

Ezt vettem észre én is

Gyakorin senki sem szégyenlős

Uszodában meg nálunk a tinik egyáltalán nem zuhanyoznak

A 20-as 30-as és idősebb korosztály 95 százaléka meg törcsiben megy el a 2 méterre levő öltözőbe és fal fele zuhanyzik

2022. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szégyenlős.
2022. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok szégyenlős válaszfal nélkülibe is zuhanyzok, volt már hogy sokan voltak, és egy idegen mellé bementem.


F/28 bi

2022. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én egy városi élményfürdő tusolójában fürödtem ahol nincs elválasztó függöny. Igazából teszteltem magam, hogy le tudom-e győzni szégyenlősségem azzal, hogy kifelé tusolok és sikerült.

27F

2022. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha minden ember szégyenlős lenne,kihalna az emberiség!Gyereket csinálni csak pucer farokkal és puncival szokás!
2023. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Előző, a viktoriánus korban sem haltak ki. ;) Akkoriban Európában sokan úgy csináltak gyereket, hogy volt a pizsamán alul rés, és pizsamában szexeltek. Nem mintha ez a hozzáállás testszene nekem, de akkoriban tényleg a prüdéria volt a szokás.
2023. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok szégyenlős más férfiak előtt.

F

2023. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!