Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha valaki nem tartotta magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem tartotta magát a diszkrécióhoz és most egy világ omlott össze bennem, akkor normális ha azt érzem soha többé nem akarok férfival lenni?

Figyelt kérdés

Voltam eddig kb 5-10 közti sráccal közel tíz év alatt, a diszkréciót mindig megbeszéltük egymás között, tehát hogy senkinek nem beszélünk a másikról. Az évek alatt volt is párszor, hogy találkoztam egy-kettővel az utcán, úgy hogy akár én is épp voltam valakivel, de csak köszöntünk egymásnak és ennyi. Nyilván ha megbeszéltük, akkor tartom magam ehhez kölcsönösen.


Ősszel voltam legutóbb egy 20 év körüli egyetemista sráccal legutoljára. Ugyanezeket beszéltük meg, diszkréció, stb. Most regisztráltam Tinderre nem rég lányokkal ismerkedni és az egyik első match-em második üzenete az volt, hogy ő ismer engem valahonnan és megkérdezte hogy biszex vagyok-e! Teljesen megfagyott bennem a vér, azt hittem elájulok. Ugye senki a világon nem tudja hogy biszex vagyok, se a családom, se a barátaim, se senki. Csak azok a srácok, akiket megdugtam, de velük diszkréciót beszéltem meg. Mondtam a csajnak, hogy nem, aztán rákérdezett honnan ismerem ezt az őszi srácot, mert hogy közös ismerősünk és neki egyetemi szaktársa plusz még haverok is és egymáshoz közeli albérletekben laknak. Ezen kívül és ami a lényeg, hogy a srác mutatta neki a képem és beszélt neki rólam hónapokkal ezelőtt és a csaj azért emlékezett rám. Mondtam, hogy buliból ismerem, de nem hitte el. Aztán töröltem és tiltottam minden létező platformon ezt a lányt és a srácot is. Azóta is néha elfog a szorongás, ha ez az egész eszembe jut. Hogy beszélhetett rólam másnak ez a srác és mutatta meg neki a képem? Mi van a diszkrécióval? El sem hiszem, hogy ezt megcsinálta. Azóta töröltem és tiltottam minden srácot, akikkel még volt valamilyen elérhetőség és korábban volt valami. Hányingerem támad, ha belegondolok hogy beszélt rólam másoknak és reális (bár iszonyú minimális) esély van rá az életben, hogy ez még kiderüljön.


2022. jún. 29. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez van, ha sokszor váltasz farkat
2022. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kár izgulni. A többség titkolja, hogy biszex. Kicsi volt az esély arra ami veled történt de megtörtént, de ne parázz. A többség titokban tartja a dolgokat. Szóval emiatt ne mondj le az élvezetről. Hány éves vagy amúgy? Jelzem ez is olyan, hogy bárkiről lehet bármit állítani. Nézd csak meg a választás előtti híreket :D Aztán kiderül, hogy nem igaz vagy igaz. De nem kell izgulni ezen. Mondom úgy, hogy mintha magamat olvastam volna... Nekem is fontos a titoktartás. Nem akarom, hogy valaha kiderüljön. Szóval megértelek.
2022. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cseppszi ***** válasza:
85%
csak úgy halkan megsugom - azok a lányok beszélnek erről akiknek tetszik ez és nem azok akik elítélik , szóval ne problémázz rajta, mert lehet pont egy megértő kedves barátnét vesztettél el így
2022. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3-asnak lehet, hogy igaza van.


Egyébként meg ez a diszkréció dolog is nagyon viszonylagos manapság, ha ugyan nem kihalóban van. Alig vannak már titkok, meg emberek akik tudnak titkot tartani.

2022. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Sztem is most buktad el a csajt, neadjisten egy FFN 3ast.

Bár lehet menthető a szitu még ha nem telt el sok idő azóta.

2022. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nagyon gáz a leírásból úgy tűnik hogy minimum a huszas éveid végén jársz ha nem harmincas. Felnőtt független férfiként mi a jó istenért kell manapság ezt ennyire titkolni? Nem mondom hogy fűnek-fának elmondom de akik számítanak azok tudják és így nem kell betegesen görcsölni rajta ha kiderül. Gondolj ebbe bele megkönnyebbülés lenne hosszú távon. Akik szeretnek azokat nem fogja érdekelni akit meg elveszítesz emiatt az menjen is legyen akármilyen rokon régi barát. Túl rövid az élet a hazug kapcsolatokhoz.

Ettől függetlenül nem oké amit a srác csinált ha nem ezt beszéltétek meg de vadidegen embernél sosem tudhatod hogy bízhatsz-e benne.

2022. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!