Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van aki hasonló mint én?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki hasonló mint én?

Figyelt kérdés

Már egy jóideje frusztrál és, hogy őszinte legyek nagyon félek. Az egész pár éve volt, a lányos időszakom jópár hónapig tartott de úgy, hogy kb a libidóm az egeket verdeste. Nagyon zavaró volt, akkoriban nehezen fogadtam el és elakartam nyomni magamban. Ebből pedig lett egy nagyon rossz ha lehet azt mondani traumatikus élményem. De viszont 4 éve úgy érzem, hogy konkrétan 50-50%ban vonzódom mindkét nemhez. Viszont félek, hogy mi lesz ha újra előjön és pl ha heteró kapcsolatban leszek mennyire lesz "durva". Eléggé egyedül vagyok ezzel a problémával és tényleg, nagyon félek. Lényegében megkeseríti az életem, ezen kattogok. Talán, hogy elakartam nyomni magamban egyre jobban éreztem a vágyat a saját nemem iránt. Ha meg nem akkor kevésbé volt ez. Sajnos nincsennek biszex ismerőseim ezért gondoltam majd lesz valaki itt és tud valami bátorítót mondani.


22/l



2022. jún. 21. 13:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát nálam fura mert ugye most egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy kihez húzok jobban. Viszont a négy év alatt ha megtetszett valaki az csakis fiú volt. Szerintem sem megoldás az hogy kiélem magam főleg mert nem is vagyok olyan, hogy oké akkor felregisztrálok egy társkeresőre aztán egyéjszakások meg ilyenek.. tényleg ez az egyedüli jó választás, hogy olyan emberrel kell együtt lennem aki elfogad ezzel együtt is. Régóta próbálom már menteni magam, hogy sikerüljön elfogadni magam de beugrik rögtön ez a rossz időszak és egyszerűen nem megy.
2022. jún. 21. 23:50
 12/19 anonim ***** válasza:
41%

9-es, imádom, amikor olyanok szóval bele, akik nem biszexek. Ráadásul rossz tanácsot adsz, olyat, ami nem segít rajta.

Ha meg heteróként csak desszert lenne, nem lépnének annyian félre.

Kérdező, nem feltétlen egy éjszakásra gondoltam, hanem megélni pl növel is, akár szexkapcsolatként is. És nem, nem mondtam egy szóval sem, hogy kevésbé fogod kívánni, de nem marad benne hiányérzet, hogy ki sem próbáltad, illetve nem a kiszínezett álmodozás marad, hanem lesz valós kép előtted, hogy milyen is lenne. Nekem gyanús, hogy azt irod eddig csak pasik tetszettek meg. Nem is biztos, hogy annyira biszex vagy, könnyen lehet ez egy kívánós időszak túlidealizált vágya. Pont, mint mondjuk arról fantáziálni, hogy megerőszakolnak, ami izgatóan hangzok, de a valóság ugye nem ilyen szexi.

2022. jún. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

“9-es, imádom, amikor olyanok szóval bele, akik nem biszexek”


Biszex vagyok, írtam is.

2022. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
Hol írtad? Konkrétan sehol, de nekem inkább úgy hangzottál, mint egy hetero, akinek volt több biszex ismerőse. Ha meg bi vagy, miért gondolod, hogy heteroként csak desszert? Hetero ismerősöm több van, és én nem ezt látom.
2022. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Igen, mindenkinek több hetero ismerőse van. 4/14 kommentben írtam. Nem azt mondtam hogy csak desszert, hanem hogy desszert. Annak is biztos nehéz ellenállni, de nem hasonlítható össze azzal, mint amikor egy másik nemű emberre vágysz. Vulgárisan fogalmazva, ha pl egy biszex pasi arra vágyik, hogy faszt szopjon, bármennyire is szerethetik egymást a feleségével, nem fogja tudni neki nőként megadni ezt.
2022. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
És ha egy hetero férfi arra vágyik, hogy (szintén vulgárisan) nagy csöcsű nőt dugjon, de a feleségének A-s mérete van? Vagy él-hal az análért, de a felesége nem hajlandó rá? Ez mennyiben másabb, mint másmilyen genitáliára vágyni?
2022. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Már mondtam. Egy pasinak aki csak a nőkhöz vonzódik, egy nővel lenni hátralévő életében, és nem félremenni, miközben megkíván egy másik nőt, nehéz mint nemet mondani a desszertre, de egy olyan pasinak aki férfiakra is vágyik, csak nővel lenni, olyan mint eljátszani hogy nem szeret enni.

Nem hiszem hogy összehasonlítható a mellméretbeli eltérés, azzal hogy egy pasi mondjuk nem csak dugni akar egy nőt, hanem arra vágyik hogy őt dugja meg egy férfi.

Az meg hogy valaki él- hal az análért, a partnere meg teljesen elutasítja, az teljesen más téma, két ilyen ember valószínűleg nem illik össze szexuálisan, aminek meg szakítás lesz a vége.

2022. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

12/17


Áh de, biztos vagyok benne, hogy biszex vagyok. Pontosan ezért mert volt egy ilyen lányos időszakom. Kívántam a lányokat, elég erősen. Már előtte is meg-meg tetszettek lányok de így, hogy kívánjam is őket nem. Aztán mivel a vágy ilyen erős volt biztos vagyok benne, hogy az vagyok és nem azért vágytam rájuk mert egy kívánós időszak túlidealizált vágya volt. 😅 Viszont az tényleg fura, hogy most meg szinte semmi. Vagyis vannak lányok akiket vonzónak találok de nem tetszenek meg pedig azt mondom, hogy Úristen milyen jól néz ki, nem tudom mennyire érthető. 😂 A fiúk akik meg megtetszettek azok meg így na, velük jött ez a tipikus izgalom, meg hogy a gondolataimban járnak meg ilyenek.

2022. jún. 22. 13:34
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok ezzel.
2022. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!