Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet találni olyat aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találni olyat aki irányítani egy fiút, hogy hogy maszturbáljon?

Figyelt kérdés

fiú vagyok

22 éves, és neten gondoltam, mert azért találkozni félnék

az tettszene ha megmondaná valaki mit csináljak, meddig, elmehetek-e vagy nem stb.



2022. ápr. 7. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért félnél találkozni? Bátraké a szerencse. 22 vagyok, élőben nagyon szívesen játszanék ilyen játékokat, de neten nem annyira izgalmas. :)
2022. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert senki nem tudja rólam hogy fiúkkal is vonzanak az ilyen jellegű dolgok, és félek a lebukástól.
2022. ápr. 7. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen irányítalak ha gondolod, csináltam már párszor ilyet, még kép se kell ha nem akarod.

írj ha van kedved hozzá

2022. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kovpet ***** válasza:
100%
Az ilyesmi azért élőben a jobb.
2022. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha cheten bejön a dolog akkor nem zárom ki az élőt se :D
2022. ápr. 7. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ilyet találni.. ha találsz is az első alkalom után lelépnek. Vagy nem túl kreatív az illető 😁. A bátorság is hiányzik. De akad 1-1 😜
2022. ápr. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a #6-ossal.
2022. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sandrisbp ***** válasza:
kamerában gondolod? vagy csak chaten? az elsőre biztosan könnyebben találsz, de szerintem másodikra se nehéz... milyen elvárásaid vannak azzal szemben, aki irányítana?
2022. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak chaten gondoltam, képek nélkül, bár ha nagyon belelendülünk és jó volt akkor akár később mehet képcsere is, vagy akár találkozás is

Gyakorlatilag a chat beszélgetéshez semmilyen elvárásom nincs, mondjon izgalmas, kreatív dolgokat, és ne hagyjon könnyen/hamar elélvezni...

2022. ápr. 8. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdelene hasonló dolog, én 21 vagyok, ha chaten keresztül mondaná valaki hogy mit csináljak az tök izgi lenne...
2022. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!