Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férfinak felesége/barátnője mellett szexhaverja is van? Milyen gyakran találkoztok és mit csináltok a sráccal?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egyik oldalról sem érintett ebben, de sok ilyen van.


Sok ilyen férfi is ír nekem, hogy házas vagy élettársa van tök mindegy, de benne lennék-e ebben és abban.


Persze, nemet szoktam mondani.

De nyilván van aki igent, ez van.

2022. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de nem lenne ellenemre, fantáziálok róla.
2022. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ühümm... Egyszer buksz és oda a TELJES addigi életed. Mindenki, akit az előtt a pont előtt ismertél elfordul tőled.
2022. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de abba maradt.
2022. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen van.

A legdurvább egy 30as családapa volt aki rámírt, ő leírta, hogy csak a gyerek tartja őket össze aki másfél éves.

De titokban keresett volna tartósabb szexhavert.

Elutasítottam. Mondjuk azt sem értem egy ilyen kapcsolatba minek vállal valaki még gyereket is?

2022. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!