Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megbánás, lelkiismeret-furdalás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánás, lelkiismeret-furdalás?

Figyelt kérdés

Hölgyeim és Uraim! Aki volt már együtt a saját nemével, járt-e úgy, hogy menet közben meggondolta magát és ebből keletkezett kellemetlensége?


vagy


Ha egyszer volt bi élményed, akkor "hogyan számolsz el" vele magadnak ha esetleg nem volt jó?


illetve


Aki szexelt a saját nemével, mit mondjon egy esetleges átvilágításon a szexuális dolgait érintően? Mert teljesen hetero nem maradsz...



Nem voltam még együtt férfival, mint sokakat, elsősorban engem is hajt a kíváncsiság


2022. febr. 13. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már ilyen téren haverságban is.

Mikor az első "alkalom" megtörtént, akkor utána elgondolkodtam.De semmilyen téren nem éreztem ,hogy valami nem lett volna jó,sem lelkileg, sem testileg.

Pár éves diszkrét barátom is volt így. Nála sem okozott ez gondot.

Sem magánéletet,sem egyéb más dolgot nem zavart meg.


Inkább abban látom a gondot,hogy sokan szeretnék, próbálkoznak,ismerkednek, aztán eltűnnek,amikor találkozni kéne. Erősebb a vágy, a kíváncsiság, mint a tetterő és a bátorság.


F,Bp

2022. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt bántam meg, nem volt jó.

A második már jobb volt, persze akadtak azóta is nem annyira jó és nagyon jó élmények is. F

2022. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a kérdés, hogy ha kipróbálod egyszer, utána mégegyszer és még jó sokszor mert pl izgató akkor a rendszeresség után mibe csap át? Megkérdőjelezheti magát az ember, hogy ez bűn-e, jaj csak más meg ne tudja stb.. vagy ciki, természetellenes stb.
2022. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
illetve sokan nem ismerik el ezt a bi kategóriát, inkább mondják rá hogy bzi
2022. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már biszex pasi aki meggondolta magát, mert képtelen volt megcsalni a feleségét. Megértettem, nem akadtam ki, bár nagyon bejött a pasi. Igazándiból elmentünk utána meginni egy sört, közben beszélgettünk. Abban maradtunk, hogy nem keres többet, de végül nem így lett. Egy csomót beszélgettünk Viberen, végül ismét találkozni akart, akkor már szex is volt, ami később rendszeressé vált. Sajnos abbamaradt mert elköltöztek nyugatra, mivel külföldön vállalt munkát és onnan könnyebb és gyorsabban volt az átjárás. Na de a lényeg, hogy normális megértő partner mellett leküzdhetőek a dolgok, és segít is az önelfogadásban.
2022. febr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!