Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire fájt,az első alkalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fájt,az első alkalom?

Figyelt kérdés

Fíuk lanyok,mennyire fajt az első alkalom analisan

Hány évesek voltatok es milyen hosszú es vastag szerszámmal volt dolgotok

Ki szeretnem probalni de nincs mivel meg nem is merek mer felek hogy fáj


2022. jan. 23. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon fajt. 16 eves voltam. A sracnak 19cm hosszu volt a penisze. Vastagsagot nem tudom.


F

2022. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
en is ettöl felek hogy fajna. mar egy ideje ki szeretnem probalni milyen :)
2022. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Hány éves vagy?
2022. jan. 23. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
#3 írj ram es megirom :)
2022. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem fájt, türelmes volt a srác, ujjazott, tágítgatott előtte. 17 cm volt kb a mérete, vastagsága 5 körül.


17 voltam.

F, bi

2022. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 akkor elég kedves tarsad lehetett van aki nem foglalkozik veled csak beveri es kesz
2022. jan. 24. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fájt majd jobb lett és 20 cm vastagság nemtudom
2022. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég sokáig ujjazott előtte sok síkositóval. Kicsit feszített amikor betolta, de nem fájt. Aztán csak bennem tartotta egy darabig, közben csókolgatott, simogatott. Aztán fokozatosan egyre gyorsabban kezdett bennem mozogni. Na az fájt egy kicsit, de az élvezet nagyobb volt, ahogy nyögött és lihegett közben. A második alkalom már sokkal lazábban ment. Mindketten először csináltuk.
2022. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!