Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Segítség! Hogyan készüljek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan készüljek? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Rá adtam a fejem hogy ki próbáljam a szexet pasival. Igen bi nek érzem magam, ki próbálnám hogy milyen ha én vagyok a farok másik oldalán. Vagyis hogy érthető legyen én akarok lenni a lány. Ki hogy szokott szex elot felkeszulni? Mi az amire számíthatok? Előre is köszi!

29F



2021. dec. 17. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Kaptál covid oltást?
2021. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Arra számíts amit a partnered nyújt... ha értelmes és tudja a fontosabb szabályokat, nem ész nélkül tolja hanem odafigyel akkor jó, ha egy önző pöts akkor meg sz.r lesz.

Felkészülés: ne aznap délbe verj be 3 adag csilisbabot (se más gázosító kaját), beöntés, alapos tusolás, síkosító, ellazulás (bár azt a partnerednek kell elérnie).

2021. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mond inkább passzívnak.

Sztem előtte használj játékszert tágításra.

Hajrá! :)

2021. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy volt-e már alkalmad rá. De az biztos, hogy olyan partnert kell vagy kellene találj, aki ismer minden fortélyt és óvatos, figyelmes lesz veled. Ha eldurvulja, akkor abból csak fájdalom és csalódás lesz. A mai világban már a #4 által adott tanács sem elvethető.
2022. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!