Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan zajlott az első bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlott az első bi élményetek előkészítése? Beváltotta a várakozásokat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mondjuk tinderen match van, és össze is jön a találkozó. Söröztetek előtte, megbeszéltétek mi fog történni?

Írhattok is

28/F


2021. dec. 8. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igazabol egybol dugas lett a vege. F
2021. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dumáltunk sokat tali elött aztán jol is telt a tali mert jófej volt nem fixáltuk le h mit csinálunk

jo volt ez igy :P

2021. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátok voltunk aztán kialakult. Közös hoki, aztán kiverte
2021. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös perverziónk hozott össze, sokat dumáltunk és kiéltük együtt a vágyainkat amit egymás farkának kiverésével zártuk. Azóta is jó barátok vagyunk.
2021. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Két nap levelezés után találkoztunk. Vakrandi.

Azonnal szikra volt és három órán át szeretkeztem a férfivel.

2021. dec. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétig csak üzengettünk egymásnak, aztán felmentem hozzá egy teára, beszélgetésre.

Ő a lábával folyton az enyémet cirógatta, becsalt a hálóba, hogy játszunk xboxon, de nem értünk odáig hogy bekapcsoljuk, azonnal smároltunk majd ott is aludtam nála.

2021. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltük a találkozót. Nála találkoztunk. Tőlem idősebb volt azt hiszem 44 éves. Figyelmes volt kedves, megbízható. Ő kezdeményezett. Volt kényeztetés is olyat azóta se kaptam.

De jó volt vele.

2021. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Várakozáson felüli élmény volt. Ő tapasztalt, nekem első volt. Elmondtam, miket szeretnék. A helyszínen már jött magától minden hamar.
2021. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Egy este egy parkban ültem az egyik padon. Cigiztem. Odajött hozzám egy nálam idősebb férfi, kért egy cigit, majd leült mellém, beszélgettünk. Talán öt perc múlva megkérdezte, leszophat-e. Leszophatott! Jobban csinálta, mint az addigi csajaim.
2021. dec. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!