Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Ti meddig mennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Ti meddig mennétek el sráccal?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni fiúval de azt látom hogy mindenki elsőre mindent akar. Engem csak a fiú szerepben izgatna. Ez gáz?

2021. nov. 23. 07:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz
2021. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem te is dugnál szívesen elsőre is, viszont csak aktív szerepben. Azért te se vagy visszafogott. Nagyon sokan elsőre csak közös verést, vagy szopást tudnak elképzelni. Az tök jó, hogy te már a farkad is bedugnád a másikba.


Az hogy aktív vagy, az meg szerintem egyáltalán nem akadály. Sok fiú van, aki csak megdugva akar lenni egy másik által, szóval ilyet is fogsz találni.

2021. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Aktivként hamar fogsz találni passzív partnert, akinek elég ha csak megdugod. Esetleg szophat.
2021. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vannak passzívok, akik pont csak így szeretik.
2021. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szopásig max
2021. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én viszont már csak kiváncsiságból is kipróbálnék mindent.
2021. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kerestem egy "barátot" magamnak, aki hasonszőrű volt, mint én. Együtt fedeztük fel a homoszexualitás gyönyöreit. Mi fokozatosan mentünk, kiverés, cumi, majd sex, de én bevallom, hogy egy nővel se tudtam annyira jó orgazmust átélni, mint ezzel a fiúval. Sajnos már nem él a kapcsolat.
2021. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is ki szeretném próbálni fiúval, még sose voltam engem inkább a lány szerep izgat ha gondolod beszélgessünk
2021. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám sráccal, viszont én #8-sal ellentétben aktív szerepben.
2021. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem a lány szerep izgat de úgy hogy közbe nőnek is vagyok öltözve szóval ilyen sissy módon
2021. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!