Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nem lehet biszexuális/le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet biszexuális/leszbi csajokat találni alkalmi kapcsolatra? 33/bi

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Írj
2021. nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok. Nekem nem volt nehéz. Ketszer voltam eddig lannyal de nem volt nehez raadasul utaznom sem kellett. De lehet csak szerencsés vagyok akkor. :)
2021. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Szerencsés vagy!


Nálam még képcsere előtt eltűnnek. Így még azt sem tudom gondolni, hogy talán nem köttem be nekik.

De sokszor a beszélgetés is nagyon passzív már. Nem érdeklődnek. Kérdezek, nagynehezen válaszol, de nem kérdez vissza. Megint kérdezek, nagy nehezen megint válaszol tőmondatokban. Már nekem ciki, vallatásnak érzem. Pláne mert úgy kezdik, hogy csak szexet szeretnének, mégis elvárják hogy körbeudvaroljam őket, vagy nemtudom. Nem értek hozzá.

Ha pikánsabb témára váltanék, hogy haladjunk picit. Játszunk kicsit, rögtön el is tűnnek,vahy marad a passzivitás. Mint ha akkor döbbennének rá, jogy mit is csinálnak. "Úristen! Tényleg be akar fűzni egy nő!!"

32N bi

2021. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem jöttem be nekik*
2021. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

Szintén. Beszélgetni sem lehet velük,az 1-2 szavas tomondatok meg már az agyamra mennek. Nem mintha sokat akarnék beszélgetni🤭,de azért van egy alap intelligencia,ami elvárható lenne.

2021. nov. 7. 06:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó, most megnyugodtam hogy nem vagyok vele egyedül.

Bár ez azért szomorú. Hogy ez a színvonal.

2021. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony én is ezeket tapasztalom, volt már, hogy eljutottunk a kép cseréig, aztán amikor találkozóra hívtam lemondta, mert megjott neki.. :/ Baromi nehéz ez.. :(

39/bi L

2021. nov. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

#3-as válaszadó remekjól összefoglalta. És ezt úgy írom egyébként, hogy én itt találtam rá a páromra, akivel gördülékeny volt minden. Most nem társkeresés a cél, csak beszélgető társat próbálok találni, akivel lehet dumálgatni. Még ez sem megy, annyira passzív mindenki. És az elején elmondom, hogy van párom, barátkozás a cél. Én kérdezek, valamit válaszolnak, egy oldalú.


Ha itt keresel, nagy szerencse kell.

Szórakozóhelyen egyszerűbb talán. Nem kell annyi kört futni, gyorsabban lejön, hogy van-e kémia.

Ha hülyeségeket írtam össze-vissza, olvasd el megint #3-ast, jó arc lehet.


26N L

2021. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy sok az oylan lány aki csak érdeklődik a lányos dolgok után majd eltűnik. Netes ismerkedésnél eljutni egy telefonbeszélgetésig már szinte a lehetetlen kategória.

Keresnék egy a közelemben lakó szompatikus bi csajszit (dél Bp.)

49 bi csajszi

2021. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baja környékén valaki? Bi 25 éves lány érdeklödne, lehetne-e
2022. febr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!