Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok, ti hogy ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biboy1990 kérdése:

Biszex srácok, ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően fontos lenne, hogy ne csak "szex" legyen, de azt tapasztalom, hogy mindenki arra megy, hogy anélkül, hogy egymás nevét tudnánk már arra megy a dolog. Lehet én működök furán, de nekem nem megy anélkül, hogy ismerném a másikat. Ti mit gondoltok? 31/F

2021. szept. 1. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Én helyes, magas, aktív, értelmes srác vagyok és ha felmegyek partnerkeresőre mindig "özönlenek" a levelek és én is általában bárkinek írok, a 80% válaszol. A belsőt, értelmet elég úgy szűrni, ha elkezdtek beszélni. A másik írásképéből és arról miről és hogyan beszél eléggé lehet látni, hogy amúgy számodra normális, értelmes emberről van-e szó, akinél a személyisége is egy pluszpont, amiért szexelnél vele.


Tipp a kiégetteknek: Nem kell állandóan ezeken az oldalakon lógni. Én direkt sokszor csak több hónap kihagyás után megyek fel megint, akkor is maximum néhány napra, miután nagyon kanos vagyok már. A heteróknál is ugyanúgy van ez a "Tinder kiégettség", ott is ajánlják, hogy pár hónap után tartson az ember pár hónap szünetet. Ez itt is igaz, főleg azok égnek ki, akik hónapokig, évekig feljárnak napi szinten ismerkedős oldalakra. Inkább ne.

25/F

2021. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van a kérdezőnek és szinte mindenkinek.

Én sem mennék bele azonnal semmibe, max pár tali után ha bejövünk egymásnak.

Csak egy a baj h a fiatalok zöme parás, és ő sem tudja mit akar.

2021. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Többen írtátok, hogy itt gyakorin ismerkedtek. Az hogy megy itt?
2021. szept. 2. 11:34
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Általában úgy, hogy írnak neked, vagy te válaszolsz valakinek akinek tetszik a kérdése, vagy itt a válasza. Majd ír, hogy 16 éves, sportos, még szűz, 28/6 a farka mérete, te vagy az álma és csak veled szeretne lenni, de küldj neki képet magadról, a farkadról, majd írd le, hogy mit is csinálnál vele. Ha sokadik levél után sem akar találkozni, vagy előbb eltűnik, akkor ne csodálkozz, általában ez így működik itt IS!
2021. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Akkor itt sincs új a nap alatt :(
2021. szept. 2. 11:55
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért itt ismerkedni elég necces dolog. Egyrészről semmit se látsz a másikból, másrészről pedig kicsi a valószínűsége, hogy a közeledben lakik. Én sem utaznék 100+ km-t egy vadidegenhez. (Ettől függetlenül már megtörtént, meg is bántam.)
2021. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

egy éjszakásnál arra kell figyelni, hogy legyen gumi, és csak anál.

Ebbe én is belefutottam,utólaga vissza gondolva baszki....kibeb@szott nagy szerencsem volt. Orál oda vissza.semmi gumi, egymás nevét sem tudtuk...

Szép emlékű ZP.

2021. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

12. De ezt te hogy bírod ki? Nem vágysz már a szexre? Még oké, hogy esetleg 1x találkozunk egy kicsit sétálni és beszélgetni fél-1-2 órára és ha ott bejövünk egymásnak következő alkalommal mehet a szex, bár néha még ezt is túlzásnak érzem, ha nagyon tetszik a másik. De legtöbbször inkább egyből szexelnék.

Ilyet el sem tudok képzelni, hogy egymás után többször is találkozunk egymással beszélgetni, stb szex nélkül.

2021. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 sandrisbp ***** válasza:
94%

#18-as, igazad van. #12-es, neked is szól ez:

Egy tali szex nélkül belefér, de ha megvan a szimpátia, a második alkalommal már nem természetes, ha nincs szex.... Én egyszer csináltam ezt valakivel, aki előadta, hogy ő komolyan meg akar ismerni, mielőtt.... szóval egy héten át csak találkozgattunk. Utána persze lett szex, de az se volt túl jó vele, de azért lett kapcsolat, mert nagyon lelekes volt eleinte - viszont pár hónap után úgy átb@szott a palánkon a nagyon komolyan vett kapcsolatunkkal, ahogy senki még.

Szóval szerintem egy tali, és ha megvan a szimpátia, akkor a végén vagy a következő alkalommal már legyen szex is, és utána találkozgassatok (de nemcsak szexre) és szexeljetek - szerintem így lenne természetes fiúk vagy pasik között.

2021. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol szerintem ha komolyra vágysz akkor lehet több tali sex nélkül.


Mert lélektelenül baszni is lehet mint a kutyák,de az nem komoly.


Nekem olyan vokt hogy a 3. randin sexeltünk. Az első az tali,hogy negvan e a szimpátia. A 2nál a fakszom sem emléxik.

A 3nál is csak a végén volt.

Aztán hetente taliztunk,4,5 alkalommal.

2021. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!