Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok, ti hogy ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biboy1990 kérdése:

Biszex srácok, ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően fontos lenne, hogy ne csak "szex" legyen, de azt tapasztalom, hogy mindenki arra megy, hogy anélkül, hogy egymás nevét tudnánk már arra megy a dolog. Lehet én működök furán, de nekem nem megy anélkül, hogy ismerném a másikat. Ti mit gondoltok? 31/F

2021. szept. 1. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, pont az általad említettek miatt. Nekem fontos, hogy ismerjem, kedveljem, mondhatni haver legyen. Ez a húspiac ami most van, nem az én világom.
2021. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Én ismerkednék aktívval. De a diszkréció fontos. 26
2021. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

20 éves srác vagyok, kipróbálnék pár dolgok sráccal

székesfehérváriak jelentkezését várnám, de mindig törlik a kérdéssorból, társkeresőzni meg nem akarok

ha esetleg fehérvári vagy és 15-20 év közötti, akkor dobjál egy privátot :), és ez nemcsak a kérdezőre vonatkozik :)

2021. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Beleuntam, a mobilra agyonbutított "appok" szart sem érnek, de legalább kinyírták a normálisan használható opciókat.
2021. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 sandrisbp ***** válasza:
95%
Szerintem, ha az arcra, alakra megvan a szimpátia, egy alkalmi szexből is lehet mélyebb ismeretség, mert szex után remekül lehet beszélhetni, oldottan :). De előtte is lehet ismerkedni kicsit, de 1-2 szex nélküli tali után már el kéne tudni dönteni, legyen-e szex....
2021. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is feladtam ezt a részét az életnek. Csupa kamus, csak az a részem érdekelné, de annyira nem, hogy találkozzunk is. Rengeteg idő, energia és remény ment kárba már az évek alatt. De elég volt ebből.
2021. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Neten, gyakorin :)


enyhe biszex, nős férfiként

2021. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

valahogy itt mindenki erre(ismerni a másikat) vagyik de soha nem lesz belöle semmi.

A többi bi,meleg ismerkedös oldalon meg faszvadászok vannak akiket a wc-ben kell felhúzni.

Amire én sem vágyok....

2021. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os és 8-as írta meg a tutit !

Így van szó szerint, kamu és rinyagépek mindenhol.

2021. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak egy gyenge éve fogadtam el hogy biszex lehetek, de én is nagyon kíváncsi vagyok hogy hol lehet megismerni ténylegesen olyan srácokat, akik nem csak a szalámimra hajtanak.


Eléggé félek attól is, hogy elkapok valamit valakitől ha egyéjszakással próbálkozom.


20/F

2021. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!