Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúval biztonságosabb mint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúval biztonságosabb mint lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy fura gondolatom biszex srácként. Úgy érzem, hogy fiúval hosszabb távon érdemesebb tervezni mint lánnyal, valamiért úgy gondolom, hogy a nők pl egy házasságban a férfiakat kicsinálják, vagy nagyobb arányban telepednek a partnerükre. Gondolok itt érzelmi zsarolásra, az érzelmekkel való játszadozásra stb, tehát mintha a nők kegyetlenebbek lennének egy hosszabb távú kapcsolatban mint a férfiak.

Persze nyilván vannak olyan férfiak is akik ezt csinálják egy meleg kapcsolatban, de nekem mégis a nők felé billen jobban a mérleg nyelve.

A férfiakban van valamiféle testvériesség, összekacsintás és két felnőtt, érett gondolkodású férfi kapcsolata az évekkel később is kiegyensúlyozottabb mint egy hetero páré. Kb mintha az egyik legjobb barátoddal élnél házaséletet is.

Erről a gondolatról mi a véleményetek?

27 éves vagyok egyébként.



2021. jún. 6. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Ezzel teljesen egyetértek!


Nem kell füzöcske, mindenki tudja, hogy ő és a másik mit akar.Lehet alkalmi, vagy baráti hosszabb távon tartó kapcsolat,ha találkoznak, mindenki megkapja azt amire vágyik. Én mint egy ötvenes pasi, is egy ilyen kapcsolatot szeretnék.

2021. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én ezt nem szexkapcsolatra értem, hanem mint együttélési forma, mint hosszútávú kapcsolat, nyugaton mint azonos neműek házassága.
2021. jún. 6. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, hogy egy biszex fiú nem azt írja, hogy hogy lehetne titokban megélni a meleg vágyakat, hanem pont az ellenkezője. Lehet abban igazság, amit írtál, de szerintem ez azért erősen embertől függő valami. Nem minden nő házi sárkány ha feleség lesz és nem lesz minden férfi jó haver ha komoly kapcsolatra kerül a sor.
2021. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, nem mindenkire értem, csak úgy aránylag a megosztásról feltételezem ezt.

A biszexualitásommal nekem nincsen gondom, a magánéletem, meg amúgy is szabad világ van, ha valami baj közeledne nekem nem okozna válságot nyugatabbra költözni.

2021. jún. 6. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez személyiségfüggő. Annyi fiú van aki ugyanolyan kihasználós, lelki zsarolós mint amit írtál.
2021. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!