Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi tart vissza, hogy kipróbáld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tart vissza, hogy kipróbáld sráccal?

Figyelt kérdés
Főként a 30 év alattiakra gondolnék: sokakban benne van a vágy, de elnyomják. Esetleg ittasan engednek egy-egy közeledésnek, smárolnak, vagy közös verésig, esetleg orálig jutnak. Nálad mi volt az a gát, ami visszatartott, vagy visszatart és miért? (Sztem sokaknál csak erkölcsi dolog, vagy hogy parázik mások mit szólnak, pedig ez diszkréten rád tartozik, és másnak nem kell megtudnia milyen vágyakat szeretnél átélni). 24fbi

2021. máj. 12. 13:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy 40 evest sem tarthat vissza semmi.

Jogos 10es

2021. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

7es

Akkor mi a F@SZT keresel ebben a kategoriában?🤔🤔

Te csak 1 troll vagy és nem is hetero.

2021. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te is elárulhatnad, hogy mit gondolsz a kérdésedről :)
2021. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Félelem a lebukástól és/vagy a csalódástól.
2021. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy egy túlparás f*sz vagyok ? :D :D :D
2021. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy nem találok rá megfelelő partnert. Habár csak kölcsönöns szopás érdekel.
2021. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem az tartott vissza hogy mi van ha kiderül? Nagyon nehezen vettem rá magam egy találkozóra, de végül megtettem és nem bántam meg
2021. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Bandi1398 ***** válasza:
100%
Engem visszatartott az hogy borzasztóan félénk vagyok és izgulós. Féltem a lebukástól, meg hogy másik mit gondolnak rólam. Ezdn kívül ha találtam is megfelelő partnert az nagyon messze lakott tőlem és nem volt helye.
2021. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nekem is a pia segített... volt egyszer 15-16 évesen közös hoki, illetve cumi egy haverral, de elmúlt... jó pár évet kellett várnom, hogy egy házibuliban ittasan rámenjünk egymásra egy másik haverommal. Ez volt a gát, és amikor rájöttem, hogy ezt rajtunk kívül nem tudja meg senki, és diszkrét, onnantól bátrabb lettem. Mindenkinek azt tudom kívánni, hogy ne húzzátok sokáig, éljétek meg a vágyaitokat, és szarjatok le mindenki mást :D Ha kiderülne, akkor se lenne para, vagy nemtom, én eljutottam oda, hogy nem szégyellném, persze nem ezzel roadshowzok... de egy kellemes együttlétet semmiképpen nem hagynék ki, kiteljesedtem, lelkileg is boldogabb vagyok attól, hogy néha ismerkedem amikor vágyom rá. Persze tényleg "ellenőrzött körülmények közt", ahol a diszkréció fontos. Most is van két haverom, akikkel összejárunk, ők is hasonlóan vannak mint én, ez kettőnkre tartozik, és ennyi. Hajrá mindenkinek!
2021. máj. 22. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!