Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk! Ha 1x kipróbálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk! Ha 1x kipróbálom sráccal akkor nem lesz vége soha?

Figyelt kérdés
Tehát akkor mindig akarom majd? Mi a tapasztalatotok? Kérlek írjátok le hány évesen volt az első és most mennyi idősek vagytok és hogy álltok ezzel...
2021. márc. 15. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság .. ki próbálod ha szereted es akarod lesz folytatás ha nem akkor nem ..
2021. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön folytatatod, ha nem akkor egy próba volt.
2021. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első 2 irja. Ez nem kokain h kattogsz a következő alkalomért.

Nekem bejött mikor megdugtak, élveztem is de az első kb 6-7 éve volt. azóta volt kb 5 partnerem meg vagy 13-4 alkalmam. Van mikor kedvet kapok hozzá, akkor keresek alkalmi párt, de ettől még nem vagyok csőbzi, imádom a puncit és ki is tartok mellette, de néha jól esik a pöcs másik végén is lenni.

Ha eddig ez tartott vissza akkor nyugodtan próbáld ki

2021. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha élvezed és van eszed akkor folytatod.

Ha nem élvezed akkor pedig úgysem csinálod legközelebb.

Ilyen egyszerű. :D

2021. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha egyszer kipróbálod az azt jelenti hogy izgat valamennyire. A tapasztalatom az, hogy ha jobban is húzol a nők felé előbb utóbb mindig előjön újra a vágy. Van aki úgy fogja fel, hogy csak változatosság meg kíváncsiság mert kanos volt és már jó volt a fiú is. De inkább az ilyenekben van bi hajlam és mindig újra előjön időnként.

30f

2021. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tűzoltásnak is jó, és élnek is a lehetőséggel a férfiak. Én sem kaptam mindig punit nős férfiként, masztiztam,aztán beszélgettem egy sráccal ugyanez volt a gondja. Szintén nős ennek ellenére kevés punit kapott. Én megszopattam így elégültem ki ő meg megdugott. Mindketten kielégültünk. Aztán ha éppen kedvünk volt élvezkedni akkor találkoztunk. Hamarabb kaptunk élvezkedési lehetőséget egymástól mint a feleségeinktől. Ő kívánósabb típus volt ezért gyakrabban dugott engem, mivel sosem fájt a fejem.. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2021. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok? :P
2021. márc. 15. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
23 szop és dug 57 szopat és dugva van
2021. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 7 éve próbáltam ki először, azóta volt 10-12 fiú partnerem kb, de ennek fele az első egy-két évben. De velük is volt, akivel csak párszor vagy egyszer találkoztam és csak pár volt, akikkel viszonylag többször. Most pl lassan 2 éve nem voltam már sráccal. Aktív vagyok.


Én az a fajta vagyok, aki 80%-os arányban inkább a nőkhöz vonzódik és főleg akkor voltam fiúval, amikor nem volt nő az életembem hónapokig. De ha mostantól sose lennék az életben megint férfival, az sem zavarna, ha nő viszont mindig lenne az életemben.

27/F

2021. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!