Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex férfiak, ti fantáziálto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex férfiak, ti fantáziáltok arról, hogy milyen lenne nőnek lenni? Szeretnétek nőként szexelni (elképzelni vaginálisan), öltözködni, akár élni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak tangában szeretek lenni
2021. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
igen, szoktam
2021. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Szia. Igen!!!


Rengeteget fantáziálok. Ha újra születhetnék lány szeretnék lenni. Vannak tangáim is, azokat is hordom.


Amúgy lányokkal is a szerepcserés szex vonz, tehát ha ők használnak straponnal. Nyalni szeretek (az csajos:P), de a sima szex lánnyal nem izgat. Szerencsére a farkam sem nagy, meg nem is mindig kemény, plusz erényövet is gyakran hordok, úgyhogy a férfi szerepre nem is vagyok nagyon jó:)

2021. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Eddig maximum fantázia szintján gondoltam rá, a valóságban nem próbáltam még női ruhákat meg semmi ilyesmit. De olvastam már pár olyan történetet, ami arról szólt, hogy fiúkból lányokat csináltak, akár csak átmenetileg, azaz nőnek öltöztették és sminkelték, akár egy idő után rendesen melleket meg vaginát is kapott a srác, és ezek között volt, ami tetszett.
2021. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Én voltam párszor nővé nevelésen domináknál:)


Illetve en is sok ilyen történetet olvastam.


Amúgy minden álmom egy olyan barátnő lenne, aki segítene lánnyá válni :D de ez csak álom sajna

2021. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#3 Akkor te miben érzed binek magad végülis? Kicsit úgy érzem mintha a lányok csak azért vonzanának, hogy magad is azzá válhass. Jól érzem? Inkább a transzneműség lenne a cél, ugye? :)
2021. máj. 12. 11:52
 7/17 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Hát azért érzem magam binek, mert vonzanak a lányok. Csak nem hagyományos módon. Illetve pl felizgat ha a kis farkamhoz érnek.
2021. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. #3-as, neked amúgy mennyire kicsi, azt megkérdezhetem? :)
2021. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4,5 centi, mereven meg olyan 11.
2021. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A bi az nem transz.
2021. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!