Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A nők vagy a férfiak között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiak között van több biszexuális? Melyik nem hajlamosabb rá, hogy kipróbálja a sajátjával?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 14:53
 1/9 Busman1978 ***** válasza:
68%
A lányok előbb ugranak a témára ;)
2021. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Volt egy ilyen statisztika. Elvileg a magukat heterónak valló férfiaknak csak a 2%-a vett részt szexben azonos neművel, míg a heteróként nyilatkozó nők 15%-a kipróbálta már nővel. Szokták mondani, hogy a női szexuális identitás rugalmasabb.
2021. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Férfiak.
2021. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én csak azt tudom hogy a nők könnyebben beszélnek róla.
2021. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nők között, viszont az is biztos, hogy fiúknál is van bőven, csak ők nem igazán dicsekszenek vele/jobban titokba tartják. Mert ugye, ha 2 csaj smárol meg stb.. az szexi és izgató,viszont ha 2 srác csinálja akkor meg: fúj b*zik, de gusztustalan stb.., így a srácok nem nagyon híresztelik a fiús kalandjaikat :D Nekem jó pár haverom, volt osztálytársam benne lett volna smárolásba, meg akár többe is, pedig folyamatosan van barátnőjük és elvileg ugye heterók... :D
2021. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nők, viszont ez lehet az miatt is van mert a a társadalmunk szerint ha nő egy másik nővel van az sexy, de ha 2 férfi van együtt az undorító. + Nehezebben fogadják el a férfiak magukat (szerintem) mivel hogy a férfiak még az érzésekről sem beszélnek mert az már „bu*is". Lehet ugyanúgy van mind a 2 nemnél.
2021. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük 6-os, hogy leírtad ugyan azt, amit én az 5-ös válaszba :D
2021. márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 7 es, 6 os vagyok, és mielőtt leírtam volna nem olvastam a kommenteket, csak a kérdésre válaszoltam. És amúgy meg nem ugyan azt írtuk le, te arról írtál hogy a fiúk jobban titokban tartják, én pedig azt hogy a fiúk sokkal nehezebben fogadják el, a elfogadás és a titkolás 2 különböző dolog, aki titkolja hogy meleg/bi az lehet hogy elfogadta, de az is lehet hogy nem és úgy titkolja. És lehet hogy van akiről kiderült így nem titkolja viszont még mindig nem fogadta el magát. Elfogadás nagyon nagy szerepet játszik a dolgokban, ezért is lehet hogy a férfiaknál magasabb százalékban van a öngyilkosság, mert sokan nem tudják elfogadni, de ezzel nem azt mondom hogy összes öngyilkos férfi meleg, csak azt hogy magas a lehetősége hogy sok esetben ez miatt történt.

+ Ezt írtam „férfiak még az érzésekről sem beszélnek mert az már „bu*is". Lehet ugyanúgy van mind a 2 nemnél." Amit egyáltalán nem írtál. Igaz van a te kommented és a én kommentem elejével valami hasonlóság, de a többi dolgot amit írtam 1 szóval sem említetted. És ha valaki ugyan azt írta volna amit te azzal sem lenne semmi gond, hisz tudod demokráciában élünk ami többek közt azt is jelenti hogy szabad a vélemény nyilvánítás akár ugyanaz, vagy eltérő a véleménye a 2 embernek. Szóval máskor ha más kommentjébe akarsz belekötni az miatt hogy le „kopizott" akkor rendesen elemezd ki a 2 kommentet, vegyél egy szótárt vagy valami, mert nem összes ember hülye és lehet hogy csak különlegesnek akartad magad érezni azért mert pont a 4 válaszból a te válaszodat „kopizta" le valaki, hát sajnálom hogy el kell mondanom, de nem vagy olyan különleges. Remélem nem tiportam bele túlságosan a lelkedbe, ha igen akkor sem kérek bocsánatot mert a figyelmetlenségednek köszönheted, legyen további szép napod.

2021. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legtobb lanynal ez inkabb csak kivancsisag (nyilvan van noi biszex is, de ket heccbol smarolo lany egy buliban meg nem biszex), szerintem igazan biszex emberek kozt inkabb ferfiak vannak tobbsegben. Csak sok meg maga elott is titkolja, aztan 45+-san hagyja ott a csaladjat, mert o nem elte ki magát ferfiakkal.

Gyakorin is tobb a biszex ferfi, mint no.

2023. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!