Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, ti hány évesen jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hány évesen jöttetek rá hogy biszexek vagytok? Hogy kezdődött az első kaland? Vagy mikor mertetek valamit lépni és kinél?

Figyelt kérdés

Kezdő bi fiú vagyok és nem tudom hol kellene kezdenem a fiúk felé.

Szívesen venném ha megosztanátok a tapasztalataitokat.

Köszi előre is.



2021. febr. 12. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tini koromban már rájöttem, de 30 voltam mikor mertem lépni is. 38/f
2021. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is tini voltam, mikor rájöttem. És már akkor voltak fiús élményeim. Mondhatnám, hogy a fiús élmények tudatosították bennem.
2021. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Kiskoromban már tudtam, hogy a fiúk is érdekelnek, és elég hamar sikerült megélnem is a dolgokat.

30/f

2021. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 25 éves lehettem, mikor elkezdett érdekelni a saját nemem, 29 évesen vált valósággá.
2021. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én néhány hete jöttem rá. Kaland még nem volt, de majd egyszer biztos lesz.
2021. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban jöttem rá, 26 évesen, konkrétan 4 hónapja volt az első alkalmam fiúval.
2021. febr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Eric Mayers ***** válasza:
100%

Én is ugyanabban vagyok mint a kérdező...


28f bp

2021. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már tizenévesként voltak kósza gondolataim, álmaim, de kipróbálni (sajnos) nem mertem. Középsulis koromban egyszer a pályaudvari wc-ben egy lyukon át "próbálgattak" - naiv voltam, akkor még nem volt net, nem tudtam, hogy mire való - kimaradt. Utána sokáig semmi.

Aztán harmincasan próbáltam ki először, és pl. szopni azóta is nagyon szeretek (persze volt más is).

Azóta is "verem a fejem a falba" :) hogy mennyi élmény kimaradt.

Már ötvenes vagyok, de így is akad pár fiatalabb, jóval fiatalabb "rendszeres" srác, aki szereti ha furulyázok.

Szóval ha vannak ilyen gondolataid, ne várj sokáig, próbáld ki, aztán úgyis kiderül, hogy tetszik-e, bejön-e a dolog!

2021. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elég fiatalon 13 évesen tudtam és ki is próbáltam.
2021. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Suliban már nézegettem a csajok mellett a srácokat is. 13 évesen egy barátommal, hirtelen jött ötlettől vezérelve, kivertük egymásnak.
2021. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!