Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Össze vagyok zavarodva....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Bisexuális vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Körül belül 1 éve kezdődött hogy fantáziálni kezdtem a saját nememről is nem csak a lányokról nem mondom hogy vonzódok egy bizonyos sráchoz de már vokt olyan amikor tetszett egy két srác. De mégis valahogy nem erzem úgy hogy meleg lennék mert lányok is tetszenek. Akkor most biszexuális vagyok vagy csak a kiváncsiság miatt érzem így magam?
2021. jan. 26. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
igen
2021. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miket szoktál fantáziálni?
2021. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg csak kíváncsiság, próbáld ki egy sráccal és ha nem jön be a dolog vele, akkor hetero vagy
2021. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Megint jön a kíváncsi hetero duma. Lehet ilyen szintűeket olvasni, hogy "leszoptam, nagyon jó volt, de csak kíváncsiságból, amúgy hetero vagyok "
2021. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg biszex vagy, ha nem lennél az akkor nem gondolnál ilyenekre. Lehet csak bi hajlam van benned. Ha el jutsz odáig hogy ki tudod próbálni akkor tuti bi vagy
2021. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt bnöm,es kiprobáltam fiuval is,nincs benne semmi olyan nagy dolog,csak a neveltetésunkbe van,hogy bünös dolog stb tök jo azt kész,szex az szex,mindegy kivel,csak jo legyen
2021. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Biszex vagy
2021. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!