Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek milyen volt az első bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első bi élménye?

Figyelt kérdés
Esetleg tippek kezdőknek?
2021. jan. 23. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
nekem eléggé fájdalmas volt az elején, de utána már tudtam élvezni és el is élveztem
2021. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Mivel én szoptam,nekem kellemes volt
2021. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Egy barátokkal össze sörözős buli után mentünk haza, ugyan arra laktunk. Kb 5-6 hónapja ismertem de tetszett, előtte sosem néztem így lányra. Izgatott mindene és a csíkjaira vágytam. Sétálás közben, azt mondta hogy szeretne valamit elmondani nekem, ő biszex és nagyon tetszem neki. A táskám lecsúszott a vállamról, meg csókolta, nem tudtam mi ez de nagyon jó volt. Végül haza mentünk.

Másnap írt hogy menjek át azonnal, rohantam azt hittem baj van. Hiányzott neki az érintésem, ez volt a válasz. Ketten voltunk és csak csókoloztunk amikor vetkőztetet. Mondtam hogy nekem ez az első, nyugtatott. Először ő nyalt, majd én őt, ujjaztuk egymást. Majd nagyon sok segédeszközt vett elő. Csodálatos napunk volt. Végül 3 évig együtt voltunk. :)

25L

2021. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen .eléggé bénáztam az elsőnél
2021. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen, egy 18 éves csajjal. Legjobb barátnőm volt, megőrültem érte, csak nem mutattam ki. Vagyis azt hittem hogy nem mutattam ki, de észrevette. Többször is nála aludtam, egyik alkalommal megcsókolt, akkor csak csókolóztunk és ölelkeztünk, később kinyalt és megujjazott. Én még nem mertem neki csinálni. Pár évvel később nagyon vágytam rá, és voltam más lányokkal úgy hogy velük már minden volt.
2021. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt még,de hasonló fiatal sráccal talán tennék egy próbát.

21F

2021. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!