Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt az első anál? (Lányok és fiúk válasza is érdekel.)

Figyelt kérdés
Önszántadból csináltad, vagy a pasid erőltette? Tetszett, vagy csak elviselted?
2021. jan. 12. 13:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
én is akartam de fájt nagyon.
2021. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Rzk4ever ***** válasza:
82%

Volt párom akarta, erőszakos volt, nem foglalkozott azzal, hogy velem mi van, csak az érdekelte, hogy belém tudjon élvezni.

Mindig erőszakos volt, nem volt beleszólásom, szóval megszoktam, meg valamilyen szinten meg is szerettem

2021. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%

Elején picit fájt (krémet használtunk), kutyapózban csináltuk.

Utána minden befelé mozdulatnál kicsit "nagy dolog kell" érzés volt, picit fura volt. Belém élvezett, nem nagyon éreztem. Nem volt nagyon élvezetes, de borzalmas se, nem csinálta gyorsan vagy durván. Csak a végén csináltuk pár percig, mielőtt elment.

Azóta néha levegő távozik, fájni szerencsére nem fáj azóta se.

2021. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Előző vagyok. Az ő ötlete volt, kicsit ódzkodtam, de beleegyeztem. Mondtam neki utána, hogy talán azért ne mindig csináljuk.

32/N

2021. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a volt párom erősködött nagyon, azt mondta, hogy valamiben szeretne az első lenni nekem. Belementem, de nem különösebben nagy lelkesedéssel. Nem is nagyon lett belőle semmi, az első pár centi után leállítottam, eszméletlenül fájt.


23 N

2021. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Oh sajnálom :(

Mondjuk a hozzáállása is elég idióta volt...

2021. febr. 10. 19:46
 17/22 anonim ***** válasza:
A barátnőm imádja, és én is ki akartam próbálni. Egyszerre ujjazott mindkét lukban, és nagyon jó volt. Gyakran csináljuk azóta. 😍
2021. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájt egy kicsit de mondjuk nagyobb mérete volt a páromnak.

Fura de tetszett, hogy fáj. :)

2021. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer is csináltuk, először váratlanul odadugta az ujját még jó hogy nem voltam sz@ros, előtte vécéztem és szerintem hatalmas mázlija volt, hogy tiszta voltam, és nem lett kakis. Elsőre nagyon fájt, több mint fél órát szenvedtem, aztán másodjára még rosszabb volt, vérzett is, bár azt már én akartam, hogy hátha jobb de nem. Azóta se, és azóta azt vallom, hogy az a lyuk nem arra való egy nőnél. Pasinál persze hogy arra, hisz nincs más. De egy nőnek ott van egy speckó lyuk, nem sz@ros, nem vérzik ha nincs tágítva stb. Szóval azóta se, és elkap a pánik, ha újra szóba kerül, mert nagyon sok gondom volt utána (kisebesedett kívül belül, fájt az ülés, kakilás stb). Pedig szilikon síkosítót használt és megujjazott előtt, még nagy durvulás se volt, igaz teljesen berakta 15/4,5 centit ami nekem sok.


22N

2021. febr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó volt az első is, igaz előtte már többször dildóztam is magam. Nagyon figyelmes óvatos volt a pasim és már nagyon vártam az alkalmat. Anált adni is szeretek, de kapni jobban. :)

31/f

2021. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!