Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt az első anál? (Lányok és fiúk válasza is érdekel.)

Figyelt kérdés
Önszántadból csináltad, vagy a pasid erőltette? Tetszett, vagy csak elviselted?
2021. jan. 12. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Önszántamból. Fájt, és ki kellett vegye.


Valószínűleg ez az én hibám. Kellően tágítva, síkosítózva és felizgulva se tudnak a záróizmaim annyira ellazulni, hogy nemhogy farkat, de S-es análplugot el tudjak viselni.

2021. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2021. jan. 12. 13:55
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
önszántamból nagyon figyelmes és kedves volt még sohasem élveztem akkorát mint akkor pasi vagyok
2021. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Önszántamból és azt hittem összeesek az élvezettől.. még szerencse, hogy kutyában volt! Konkrétan megállás nélkül folyt a péniszemből az előnedv majd pedig az ondó.


26F Bi

2021. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátom akarta, nem volt vészes
2021. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Erőltette. Nehezen viseltem, később már élveztem is.
2021. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A pasim akarta. Időről időre felhozta, míg nem egy alkalommal ott tartottam, hogy oké, próbáljuk ki.

Sok előjáték után tök jó volt végül.

19L

2021. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Fájt, vérzett, abba kellett hagyni.( Nem volt síkosító.)
2021. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Akkori pasim akarta és végül engedtem neki... előre elmondta h fájni fog és nem lesz kíméletes. Így is lett és vagy 30 percig keményen járatta bennem. Nagyon fajt meg sose éreztem olyan fájdalmat, de szerettem ezért meg engedtem újra és újra aztán egy idő után megszoktam és már nem volt rossz mostmár néha ha jó a partnerem élvezem is
2021. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, és a párom kérdezte meg, hogy benne lennék-e. Én úgy voltam vele, hogy miért is ne. Normálisan rákészültünk, én is kíváncsi voltam rá, szóval izgalmas volt. Meglepően jó élmény lett, nem fájt, és jó érzés volt, tetszett.
2021. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!