Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek róla? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek róla? Ti is csináltok a párotokkal ilyet vagy ehhez hasonlót? :)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem azt amikor a fejemre felhúzok egy disznó maszkot és a páromnak a fejére egy nyuszi teljes fejet befedő maszkot(akarata ellenére) és össze kötözöm a lábait, hogy csak épp, hogy sétálni tudjon. És miközben ő menekül addig én a disznó teljes fejet befedő maszkban röfögve megyek utána és ő csak sír és könyörög, hogy hagyjam abba de Mindhiába.

Ezt egy erdőben szeretem csinálni. A barátnőmet ki viszem oda és megkötözöm(hagyni szokta magát) majd a fejére ráhúzom a latex nyuszi maszkot(nem számít rá és könyörög, hogy vegyem le róla), ezután a lábát eloldozom és rá húzok egy magas sarkút, hogy csak tipegni tudjon. És el kezd szaladni(elég lassan) a magassarkúban a köves erdőben és csak bukdácsol én pedig a latex disznó maszkban röfögve ruhanok utána direkt lassan, hogy azt higyje el tud menekülni. Alig lát valamit a nyuszi maszkban a kis nyíláson keresztül. És mikor utol érem akkor elkapom és ő csak sír a nyuszi maszkban én meg csak nevetek majd be ragasztom a nyuszi maszk orrnyílását, szemnyílását és száj nyílását. És egy kicsit fojtogatom őt, és élvezem ahogy sír és rángatózik a teste és a feje. Emiatt sokszor haragban szokott lenni velem de utána elviszem vacsorázni és mondom neki, hogy nagyon szeretem és mindig megszokott bocsátani. Tehát nem erőszakról van szó mert akkor nem járna már velem. Ő és én is szeretjük egymást :)


Ez teljesen komoly és nem vicc!


Sokatoknak durva de ez csak egy szerepjáték ami el van durvulva. Nevetek és mosolygok ahogy a latex teljes befedő nyuszi maszkban fuldoklik és a teste és feje rángatozik.

Van olyan lány aki ki akarja ezt próbálni? Persze csak szerepjátékról van szó és lenne biztonsági szó.


Szavazás: Kinek szurkoltok?



2020. dec. 13. 17:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

"És egy kicsit fojtogatom őt, és élvezem ahogy sír és rángatózik a teste és a feje. "

Voltak páran akik hasonlóan védekeztek a bíróságon mivel párjukat játékból megfojtották.

És akkor még nem tartod magad betegnek

2020. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11-es kommentelő: A fojtogatás nálam 5-10mp és nem több perc...

2. Nem vagyunk betegek hanem te vagy az!


3.mind a ketten szeretjük és úgy fojtogatom őt, hogy őt is izgatja ez.


4. Attól, hogy te nem próbálsz ki semmi különlegeset és az életed egy sivár semmi attól még nem kell olyan dolgot beállítani betegnek ami nem az.

2020. dec. 13. 19:16
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Aha, szóval sokszor megharagszik miatta, mégis minden alkalommal bemegy veled az erdőbe, a kötelekkel, a maszkokkal, meg a magassarkúval együtt. De persze „nem számít rá”, hogy ráteszed...
2020. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

De számít rá..

Értelmezd a leírtakat..

2020. dec. 13. 20:42
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha valóban lenne ilyen barátnőd, nem itt keresnél lányt a beteg vágyaidhoz.

Kár, hogy fantáziálásért még nem csukják le az elmebetegeket.

2020. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15-ös kommentelő: Lány vagyok és van barátnőm.

2.nem vagyok elmebeteg hanem te vagy az aki 10 évesen egy olyan felületen tartózkodik ahol semmi keresnivalója sincsen.


3. Te vagy az elmegeteg akit agyon kéne lőni mert csak szívja a levegőt más értelmes emberek elől.

2020. dec. 14. 12:28
 17/19 A kérdező kommentje:

KITALÁLT!

csak kíváncsi voltam a véleményetekre.

2020. dec. 14. 13:43
 18/19 anonim ***** válasza:
81%
Fasznak szivatsz minket?
2020. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elején még izgatott és lettem volna szívesn a nyuszi, addíg amíg fojtogatni nem kezdene. Inkább a fához kötözhetne és mondjuk megd*ghatna vagy hasonló, tudom olvastam, hogy lány a kérdező, bár meglepődtem, rajta. De én meg fiú, de crossdresser, szóval mehet a magassarkú is :)
2020. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!