Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Párom mindig valami új dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindig valami új dolgot csempész a szexbe apró gesztusok pózok ilyesmi, így én is ki akarok találni valami újat. Mivel tudnám feldobni őt? 21/L

Figyelt kérdés
Mármint oké hogy ezt nekem is tudnom kéne de igazábol nemtudom mire vágyna egy férfi így hogy már 3éve együtt vagyunk, abból 2éve együtt élünk kettesbe, de most külön vagyunk 7hete mert németországban dolgozik én pedig magyarba maradtam jogsizni és ennyi hét után valami igazán extrával akarom meglepni.
2020. dec. 2. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő utàn egy sima dugás is extra.
2020. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Folyamatos szexuális életünk van ezt a hét hetet leszámitva, és nem akarom annyival letudni. És tudom hogy ő sem, ha folyamatosan együtt vagyunk akkoris szexelünk egy hét alatt 6nap is mégsem állunk meg egy menetnél, szóval igazán extrát akarok
2020. dec. 2. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami erotikus tánc, sztriptíz vagy valami hasonló hatásos lehetne.
2020. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

amugy mindig tancolok neki fokepp erotikus tanc es twerk..

valami vadabb kene..vagy mar nem is tudom..

meg szexi fehernemuket is rendeltem comfixel es bilincsel..

ahogy olvasom a dolgokat rajottem mi amugyis kicsit tul vadak vagyunk ezek szerint😅

2020. dec. 2. 20:40
 5/8 Regisztrátor ***** válasza:
100%
Csinálj neki egy erotikus portfóliót, profi fotóssal, profi környezetben. Ezt magával is viheti legközelebb.
2020. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vele szemben nyílt vagyok, de más ember előtt nem állnék meg fehérnemű nélkül, de ez igazán jó ötlet
2020. dec. 2. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Biztos tetszene, ha bevennétek egy csajt harmadiknak, leszbiznél egy kicsit, ilyesmi.
2020. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
3 éve és nemtudod mit szeret? Nem szeretnék ilyen kapcsolatot.
2020. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!