Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek gáz, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menta7 kérdése:

Szerintetek gáz, ha egy házaspárral vesztem el a szűzességem?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok, ők 38. Inkább a hölgy kényeztetése lesz a fő szempont nem a biszexualitás

2020. okt. 17. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha úriember vagy, egyszer azért leszopod a férjet, köszönetképpen, amiért megosztja veled a feleségét.
2020. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Amúgy tegnap előtt este megtörtént!A csaj egyszerre verte nekünk és felváltva szokott minket, közbe simizhettem a punciját és a cicijét, nagyon jó feszes volt, 10 évet simán letagadhatott volna. Kb 2 perc után elmentem, mivel ez volt az első alkalom. Ezután nem hagyta abba, hanem húzta tovább, mikor megint felállt teljesen ráhúzta a gumit, majd ráült. Kb 20 percig bírtam utána. Zseniális volt
2020. okt. 19. 21:49
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
11 jól mondja,én bizony lecummantottam volna a pasit!
2020. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Jó nagy kamu ez a kérdés! Álmodik a nyomor! Jól mondja két kommentelő,azért illett volna leszopizni a pasit! én biztos azt tettem volna, ha más nem tisztára nyalom a g..cis farkát! privátban szivesen feltennék, egy-két kérdést,de gondolom nyuszi vagy rám írni!
2020. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Mindenki azt csinál a saját testével amit akar,amíg másnak nem árt vele. Lehet hogy ettől még különlegesebb lesz az első alkalom.
2020. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Kérdező: Gratulálok, egészségedre!

Ez hetero szex volt: Hol van ebben a biszexualitás? Attól mert egy másik férfi jelenlétében közösültél, ez nem bi.

2020. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha ez így történt ahogy leírtad, akkor menő :D


Ha esetleg kell még valaki szívesen csatlakozok :D 30F/bi

2020. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!