Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, kinek van nagy, dús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, kinek van nagy, dús fanszőrzete, miért hagytad meg?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Azért hagytam meg, mert tetszik, hogy a 80-as években ez volt a divat. Szívesen élnék akkoriban. Amúgy a hónaljam is szőrös.


27f, 15 cm, 191 cm magas

2020. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én hónaljam is az. A farkam rövidre vágom nyáron de csak a strand miatt. Amúgy meglepően sok passzív bukik arra hogy szőrös. :P
2020. aug. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 Te vágod a farkad!?

Amúgy nekem elég tömött szerkezetű bundával van körbevéve a kopjám.

Oka:

-10% lustaság

-40% a nincs barátnőm tény

-50% szerintem hülyén nézne ki kopaszon

2020. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagytam meg mert úgy így tetszik magamon, meg szőrös a lábam,fenekem is. Plusz egy plusz élvezeti faktor, hogy elég izgató, ha játszanak vele.
2020. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen bundás. Soha nem jutott eszembe hogy leszedjem pedig körülötte csupasz vagyok. Igaz sokan megnézik ha tusolok mert elég feltünő a fekete bozont.
2020. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére egyre több mindenkinek tetszik, hogy szőrös. Nekem meg tetszik, hogy tetszik másoknak. 😃
2020. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is full szőrös a farkam, a zacsim és a hónaljam is. Nekem sokkal jobban tetszik így, mint csupaszon pedig volt időszak, hogy borotváltam. Eddig általában mindenki sokkal izgatóbbnak tartotta szexnél is a dús szőrt, igaz volt néha, aki meglepődött, de aztán megszerette. Nagyon szeretem, ha beletúrnak. :D És tényleg igaz, hogy egyre többen hagyják meg szerencsére.

24/F

2020. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!