Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk, ti szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk, ti szexeltetek már hármasban két fiúval bármilyen szerepben? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Milyen érzés hármasban szexelni több fiúval?

Te milyen szerepben voltál? És miket csináltál?

Jó érzés volt? Megérte kipróbálni?



2020. aug. 9. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Még nem, de egyszer kipróbálnám, milyen középen lenni.
2020. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
egyszer kiprobáltam,,es nem bántam meg,nagyon izgalams ..levetköztunk es volt minden közös maszti oral aztan egyik du-gott masikat szo.ptam,,hatalmasat élveztunk..probáld ki
2020. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es hogyan dugott?:)
2020. aug. 9. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ugyanaz volt mint a 2 es nél
2020. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha gloryholeban mindkét lyukban használva voltam, az ér?

Egyébként többször voltam már, mindig középen, mesélhetek, ha akarod

2020. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én voltam, jó volt. Térdeltem a két pasi előtt, egyiküket szoptam (vagy időnként dugta a szám :)), míg másik fenekemet dugta. :)
2020. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6-os mesélsz bővebben is :)?
2020. aug. 10. 10:34
 8/10 NNNándi ***** válasza:
71%
Én is voltam harmadik. Volt minden mindenkivel. Orál anál szendvics. Sajnos csak egyszer volt.
2020. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer volt ilyen alkalmam.

Mindenki szopott mindenkit, illetve kivertük egymásnak.

A szexhaverommal huszonévesek voltunk és egy szexi negyvenes pasival jöttünk össze. Mi ketten meg is dugtuk őt, egyszerre is. Az nem volt annyira jó mint gondoltam előtte, mert valamelyikünk mindig kicsúszott belőle. :)

Nagyon élveztük azt a közös hétvégét, de nem volt folytatása.

2020. aug. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sipekilaci ***** válasza:
100%
Hatan - 3 fiú, 3 lány gruppeneztünk, kezdetben teljesen hetero alapon. Párcsere, gabalyodás. Aztán a lányok leszbizni kezdtek mi meg néztük. Aztán megkérdezték, hogy mi miért nem csináljuk egymással. Nekem volt a legtöbb pasis tapasztalatom, először leszoptam mindkét srácot, aztán ők engem, meg egymást. Utána már volt minden mindenkivel. Szendvicsben is voltunk, minden variációban. Igazából nem tudom mi ezen a rendkívüli. A csajok szopnak minket, most akkor mi is egymást. Szoktuk fenékbe dugni a csajokat. Most akkor egymást is. Ennyi.
2023. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!