Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért izgat mások farka?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat mások farka? Biszex lennék?

Figyelt kérdés
Sokszor van bennem, hogy elképzelem mekkora 1-1 számomra szimpi srác farka. Hogy mennyit élvezhet, stb. Ez bi hajlam lenne?

#fiú #tippelés #fiú farkát
2020. júl. 30. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Talán biszex, de nincs semmi baj ezzel. Én is megnézem néha másokét, meg ők is az enyémet

20F

2020. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen bi hajlam, de amíg nem kezd el vonzani a péló addig fölösleges vele foglalkozni. Minden hetero srác nézegeti a másikét a zuhanyzóba is. Ez alap szinte..
2020. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szexuálisan beindítja a fantáziád, így valószínűleg biszex vagy. Éld meg a vágyaid. :)
2020. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe biszex... talán...

De szeritnem a Bi, heteró, és Meleg kifejezések helyett létezi kegy skála a szexualitás jellemzésére, sokkal kézenfekvőbb.

Én is keresek oylat, akivel barátkozhatok, és nézegethetjük egymást, de sajna nem sok jelentkező van.


27F

2020. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad (szerintem) beskatulyázni magad. Amihez te vonzódsz, azt csináld!... (mármint nyilván nem pedofília, erőszak stb) De amúgy senkinek semmi köze hozzá... Én amúgy max a smároláshoz vonzódom, de nem vagyunk egyformák
2020. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem hinném. Inkább sima homár.
2020. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel is izgulsz, megfognad akkor igen.
2020. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Enyhén biszex vagy, egyértelmű. Vállald önmagad és békélj meg vele, felesleges harcolni saját magaddal.
2020. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így ennyi alapján ez akár az egód is lehet, nem csak biszex hajlam. Százával vannak, akik azért nézik mások farkát, mert megnyugtatja őket, hogy a sajátjuk nagyobb, szebb, stb.
2020. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!