Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek egy passzív srácnak így jó leborotválni?

Figyelt kérdés

Nemsokára meglesz az első alkalmam fiúval, és érdekel a borotválás kérdése:


Általában csak az arcomat, a péniszemet, a herémet, a hónaljamat, és a hasamnál a nagyobb szőrszálakat szoktam leborotválni, viszont most a fenekemet is leborotváltam, illetve a combom belső részét, a herém körül.


Ez így elég lenne?

Illetve, baj ha a fenekemnél pár szőrszállat nem sikerült leborotválnom teljesen? (Nem tudtam elérni őket)



2020. jún. 28. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A combot minek?


Egyébként talán a hapektól kérdezd meg, neki kellene megmondania, hogy neki mi jön be.


Nekem pl a full csupasz passzívok nem.

2020. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szőrös srácokat szeretem. Szerintem elég vicces ha egy pasi foltokban van szőrtelenítve.
2020. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A combomat azért, mert a belső résznél lévő szőr elég hosszú volt, és engem személy szerint zavart, hogy kívül alig van, belül pedig hosszabb.
2020. jún. 28. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szőrösebb srácokat szeretem, sokkal kanosabb leszek akkor, mint egy teljesen borotválttól. Szóval szerintem karának szedted le annyira a szőrt.
2020. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod? Mindenki más. A pasit kérdezd meg, hogy ő hogy szereti, ha neki akarsz tetszeni, de ha meg te alapvetően így érzed jól magad, hogy így borotválod a tested, akkor csináld így. Akinek nem tetszik, azzal nem fekszel le, akinek meg igen, azzal majd lefekszel. Én szőrös vagyok, kivéve hónalj, és nem fogom leborotválni magam egy kalandért. Olyat keresek, aki a szőrös pasikat szereti.
2020. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tőlle kéne megkérdezned, nem ciki.

Nálam csak a lyuknál kell kiszedni, én úgy szeretem de nincs kőbe vésve

2020. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!