Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetek attól passzív, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek attól passzív, ha mondjuk lovagolnék egy fiún és közben állna a farkam? Zavarja ez az aktívokat?

Figyelt kérdés

Vagy mondjuk dugja a fenekem bármilyen pózban és nekem pedig teljesen állna a farkam. Nagyon zavaró ez számukra?


29



2020. jún. 17. 17:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%

Álló cerka nálunk pasiknál a szexuális vágy, a kanosság jele... a lankadt kuki, számomra azt az üzenetet közvetíti, hogy nem jövök be az illetőnek.

Ez alkalmi szexnél oké, ha csak meg akarok rakni valkit... nade parkapcsolatnál elképzelhetettlen lenne szám9mra.

2020. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
66%
20. Te hülye vagy? Egy ember véleménye alapján azt hiszed akár évek óta is, hogy mindenki másnak is az a véleménye?
2020. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha mondjuk egy travit dugok akkor viszont nem hátrány,ha nem áll. Elvileg lány,akkor ne legyen erekciója.


Ha csak sima haszonnövény akkor álljon,legalább fogdoshatom,kiverhetem miközbenne vagyok.stb.

2020. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!