Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes lettem egy lányba, de szexuálisan a fiuk vonzanak? 18/f

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy beleszerettem a lányba,de szexelni nem tudnék vele szerintem,vagy orál..

A gond,hogy csak rá gondolok,aludtunk is együtt,imádok vele lenni szexen kivul mindent csináltunk és nagyon bejött,de a szex nem érdekel,mi lehet ez az egész?



2020. máj. 6. 14:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9#10

Valoban elveztem lannyal,pl pasival nem vonz a csok, es szerintem nem is tudnek,en imadok lanyokat “kenyeztetni” olelgetni,puszilgatni,csokolozni veluk, ilyen romantikus dolgok,viszont pasikkal ha nekem tenne ezt egy srac zavarna,nem tetszene😕

Ferfiaknak ugymond csak a testet kivanom, utana semmi mast.

Lanyok szexualisan nem igazan erdekelnek,mivel szeretem megtennem hogy lefekszem vele,ujjazas stb,de az fontos, hogy nem azert mert en elveznem, hanem mert oromet szeretnek neki okozni, mert szeretem.

Nem tudom mi ez az egesz,mert a fiukkal a romantika taszit,szex vonz,lanyokkal a romantika vonz,szex kevesbe,de nem taszit

2020. máj. 6. 19:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem jobban jársz, ha maradsz a lányoknál. Te biszex vagy esetleg, meleg semmiképp sem.
2020. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
# 12 Miért járna jól, ha nem izgatják a nők? Hazudjon magának? melegnek lenni tényleg nem szerencsés, de ha esetleg az, akkor ne erőszakolja meg magát egy kapcsolattal, amit nem igazán élvez. Persze ha kipróbálja a szexet lánnyal, akkor el tudja dönteni, hogy tetszett-e, akarja-e.. Nem rábeszélni akarom, hogy meleg legyen, de ha az, akkor káros belekényszerítenie magát..
2020. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy leírja a kérdező, hogy a pasik tetszenek neki szecuális értelembe, erre az a válasz, hogy max bi, vagy hetero. Mintha a melegekkel nagy baj lenne. Nekem is nehéz volt elfogadnom magam, pedig voltam nővel, az tetszett, de ennyi volt. Inkább meleg vagyok.
2020. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!