Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vastag farok, olyan mint egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastag farok, olyan mint egy energiaitalos doboz. Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Kinek van már tapasztalata ilyen vastagsággal?

Akinek ilyen az örül, hogy ekkora a mérete?



2020. máj. 5. 05:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondanám gyakorinak.
2020. máj. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Enyém kb ekkora, a barátnőm 10-ből 9 alkalommal elélvez tőle hüvelyi orgazmus során, ha nagyon felizgul szex előtt akkor behelyezés után 1 perc alatt is sikerül elélveznie, de volt olyan partnerem is akinek ritkán volt öröm, mert elmondása szerint ez már túlságosan feszít, de valószínűleg nem tudta magát teljesen elengedni.

26F

2020. máj. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Nekem 16/5 és keményre duzzad meg, elégedett is vagyok vele. Az hogy vastag ahhoz kell egy hosszúság is és puha merevedeskor vagy kemény az nem mindegy. Vannak puha pocsuek, vannak kemény farkuak. Te melyiket választanád ha nő lennél, kemenyet ami átlagos vagy a puhát ami vastag?
2020. máj. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
#2-es vagyok, egyébként úgy vettem észre, hogy 10-ből 9 lány örül ennek a méretnek, sőt...
2020. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem gyakori, szerencsere.


Ez a legtobb nonek fajdalmas, butasagokat ir a kettes.

2020. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Monsteres vagy redbullos?
2020. máj. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A Monster az sörösdoboz méret, csak energiaitalt öntenek bele.

Az energiaitalosdoboz mérete pl:

Hell

Burn

Watt

RedBull

2020. máj. 7. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

nem túl gyakori szerintem, én örülök neki

20F

2020. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Akkor nézzük a számokat

Ilyen energiaitalos dobozok kerülete:18,5cm átmérője:5,6cm

Aki produkálja ezeket a méreteket az maga a Yeti lehet szerintem.

2020. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Van elég sok, hacsak nem kizárólag a nagyfarkúak vannak a keresőkön.


Volt egy 6.5centi vastag jelölt és nem kamuzott, képeken is olyan volt neki. Kérdezem tőle hogy akkor ezzel mit is fogunk kezdeni mer hátul 4.5centi volt a legvastagabb ami befért, elől 5centi felett már kiakad a szám is.


Nem hoztuk össze mert egyrészt nem volt közel, másrészt csak marokmarcsára az elején mindenképp, ez nagy luxus lett volna.


Egy másik partner 20/4.5centi körül mérte magát de simán volt 5centi vastag és egyszerűen nem fért be. Beszélt olyan partneréről bár ő se értette hogyan, de úgy kapta mélytorokra tövig full mereven is, hogy csak lesett.


Mostani jelölt is hasonló paraméterekkel bír, szóval alkalmi partnerkeresőn sztem egyáltalán nem ritka ez a termetes széria.

2020. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!