Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kamaszoknál nem ritka a közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszoknál nem ritka a közös maszturbálás (nem egymásnak, csak egymás mellett). Felnőtt ferfiként csinálja valaki a haverjaival, barátaival?

Figyelt kérdés
Hetero, kíváncsi hetero férfiak is meg szokták nézni egymást a közös tusolóban, öltözőben. Érdekelne, hogy más heterok hogy vannak ezzel. Köszi

2020. ápr. 16. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Jah akkor ha melegek vagy biszexek, egyébként nem csinálják tinik sem egymás között, mellett. Én bi vagyok, de még így se csináltuk sose.
2020. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Rám ez pont igaz, gyerekkoromban volt olyan haverom akit láttam, néztünk közösen újságokat, felnőtt létemre nem fordul elő hogy látnék akár mást vagy hogy együtt maszturbálnék valakivel, amikor volt ilyen izgalmas volt.
2020. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi is csináltuk kamaszként, 4-5 alkalommal
2020. ápr. 16. 12:16
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Felnőttként ez nem fordul elő, csak nagyon ritkán.
2020. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha csináltátok, akkor nem vagy full hetero, az már biztos. Egyébként azért nem ritka, mert az emberek közel fele legalább enyhén biszex a kutatások alapján (erre nyugodtan rákereshetsz, van számos felmérés), jellemzően a fiúk között magasabb az arány, mint a lányok között.

Tehát heterok nincsenek vele így, legfeljebb bizonyos szinten biszexek.

2020. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Én 29 vagyok. Mi sosem maszturbáltunk egymás előtt/mellett. Homárságnak tartottuk volna. Nem is értem ez most tényleg ilyen divat vagy mi? Kamaszként is homis lett volna, most felnőttként meg pláne.
2020. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Altalannos suliba ket haverommal csinaltuk rendszeresen egyutt, egymasnak nem, kozepsuliba koliba gyakran volt egymásnak is, tobb sraccal is toltuk, baratnok jottek mentek de egyutt attol vertuk gyakran

Egyetemi koliba ilyenek mar nincsenek fiuk kozott

Szoval a kerdesre a valasz szerintem minnel idosebb valaki annal ritkabb ez

2020. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként is vertem haverral és felnőttként is néha,egy ilyen jó barátom van akivel szoktuk.

Ez régen is volt csak nem hozták ennyire nyilvánosságra.

2020. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Tiniként volt ilyen. Utána nem.
2020. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen hokiznék haverral, de akár idegennel is, ha benne lenne.
2020. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!