Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy zajlik egy bdsm randi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy bdsm randi?

Figyelt kérdés
Tehat tegyuk fel: talalok egy domot vagy dominat akivel talalkozni akarok. Ilyenkor eloszor is legyen mar szex, vagy inkabb csak beszelgessunk vhol? Vagy nalatok ez hogy volt? Mert tapasztalataim szerint dom es domina kozt is akad olyan aki eroszakosabb a kellettenel es esetleg bantalmazas is lehet a dolog vege amit nem szeretnek. Tekintve, h fiu vagyok meg egy dominaval talan konnyebb lenne eloszor a szex, de dommal nem biztos, h jo otlet rogton lakason kezdeni. Ti nalatok hogy volt ez ugy, h biztonsagos legyen?
2020. febr. 29. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Felpofoz, behúz egy sikátorba és megkorbácsol.
2020. febr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kötetlen beszélgetéssel kezdődök. Utána már nem kötetlennel folytatódik.
2020. febr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mar az elso randin levetkozunk? Vagy olyankor meg csak kissebb feladatokat kapnek?
2020. febr. 29. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát általában akár randi akár egyszeri alkalom, van előtte egy beszélgetés hogy mit szeretnél, ő mit szeretne, mik a határaid stb.

Ha randi akkor meg az csak beszélgetés, ismerkedés, de igazából minden tőletek függ :D

2020. febr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, h tolunk, de szeretnek kepet kapni arrol, h masnal ez hogy is van es hogy minaz ami biztonsagos. Mert en rogton elso talalkozaskor nem szeretnek kellemetlen elmenyeket szerezni azzal, h egy szamomra taszito embert szolgalok. Oke, valahok belul ez is izgat, de azert egy hatart szabnek ennek, mert ha mindent megtennek ami izgat haat😅😂
2020. febr. 29. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem vannak domináns vágyaim de nem találtam rá még srácot. Főleg mert mindenhol 30 felettiek vannak. Én azt gondolom, hogy több út létezik. Én azt képzelem, hogy előre fixálunk mindent és akár az érkezéstől indulhat a játék, de lehet úgy is hogy dumálunk és aztán belecsapunk. :)
2020. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pár levél jött. Én vok az utolsó komment. FIÚ VAGYOK!
2020. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig elsoroban en is fiut keresek Urnak!:)
2020. márc. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!